• Звіт про виконання договору — завершальний крок замовника в закупівлі

    Ключові тези вебінару:

    • в яких видах закупівель потрібно обов’язково звітувати;
    • коли потрібно публікувати звіт та від чого це залежить;
    • які є особливості продовження дії договору на початку року.

    Завантажити презентацію

    Сподобалась стаття? Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

    Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

    Коментарі (2)

    • 11 Грудня 2020, 13:18

      Добрий день! Чи можна звітуватись про закриття угод на 14-15 грудня,як що вимагає казначейство

      Відповісти
      • Мисев Евгений
        15 Грудня 2020, 18:43

        Добрий день!
        Відповідно до п.12 ч.1 ст.10 ЗУ “Про публічні закупівлі” звіт про виконання договору про закупівлю публікується в системі протягом 20 робочих днів з дня закінчення строку дії договору, його виконання сторонами або розірвання договору. Тому, якщо на 14-15 грудня випадає одна з вищезазначених причин, ви можете це робити. Якщо ні, ви на власний розсуд вирішуєте чи звітувати так як вимагає казначейство.

        Відповісти