• Життєвий цикл відкритих торгів з публікацією англійською мовою (Європейська процедура)


  Ця процедура застосовується у випадку оголошення закупівлі з очікуваною вартістю більше еквіваленту 133 000 євро для товарів та послуг і 5 150 000 євро для робіт відповідно до частини 4 ст.10 ЗУ «Про публічні закупівлі».

  • Підготовка закупівлі до публікації в системі: виконується державним замовником.
  • Оголошення закупівлі в системі: виконується державним замовником.
  • Період подання пропозицій: потенційні учасники можуть поставити запитання замовнику та отримати відповіді, а також подати свої пропозиції.
  • Прекваліфікація учасників: розгляд замовником пропозицій на відповідність технічним та кваліфікаційним критеріям.
  • Редукціон: аукціон з пониженням ціни, який відбувається в три раунди.
  • Кваліфікація: період, протягом якого замовник перевіряє відповідність пропозицій вимогам закупівлі та обирає переможця.
  • Укладення договору: період, коли між замовником та переможцем укладається договір.
  • Завершення закупівлі: завантаження підписаного договору до системи.

  Період подання пропозицій

  У цій процедурі періоди уточнень і подання пропозицій об’єднані, як і у відкритих торгах. Замовник публікує оголошення про закупівлю та зазначає дату завершення періоду подання пропозицій.

  Тривалість періоду не може бути меншою, ніж 30 календарних днів.

  Замовник додатково оприлюднює оголошення англійською мовою та визначає мови комунікації для запитань та відповідей. Учасники можуть звертатись до замовника з питаннями або вимогами протягом всього періоду, окрім останніх 10 днів.

  До останнього дня включно учасники можуть подавати пропозиції, які складаються з двох частин: технічної і цінової.

  Прекваліфікація учасників

  У день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначеного в оголошенні про проведення процедури закупівлі, електронною системою автоматично розкривається частина тендерної пропозиції з інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, та інформацією і документами, що містять технічний опис предмета закупівлі.

  Замовник оцінює відповідність пропозицій кваліфікаційним та технічним вимогам щодо предмета закупівлі та завантажує по кожному учаснику протокол рішення з відхиленням або допущенням до аукціону.

  Якщо за результатами розгляду тендерних пропозицій до оцінки допущено пропозиції менше ніж двох учасників, процедура закупівлі відміняється.

  Скарги щодо рішень, дій чи бездіяльності замовника подаються протягом 5 днів з дня оприлюднення протоколу розгляду тендерних пропозицій на веб-порталі Уповноваженого органу.

  Наступні етапи відкритих торгів з публікацією англійською мовою

  Наступні етапи відкритих торгів з публікацією англійською мовою не відрізняються від відкритих торгів.

  Терміни відкритих торгів з публікацією англійською мовою


  «Зручно тим, що не потрібно постійно виїжджати до замовника, це хороша економія. Також це нові можливості, оскільки є підприємства, на які ми раніше не могли потрапити. Тепер кількість підприємств для нас розширилась. Ми і виробники, і постачальники, і дистриб’ютори. Тому і поле нашої діяльності розширилось.»

  Олександр Амельчак, компанія «Альцест»


   

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.