• Життєвий цикл тендеру

  Створення закупівлі. Замовник створює закупівлю, вказуючи необхідні дані щодо її предмету, завантажує необхідні документи, визначає день закінчення тендеру та підтверджує реєстрацію закупівлі в системі.

  Період уточнень. До подання пропозиції Постачальники можуть задавати свої запитання.  Запитання Учасників і відповіді Замовника публікуються на Центральному порталі і веб-сайтах Майданчиків. Протягом періоду уточнень Замовник може вносити будь-які зміни до Оголошення.

  Подання пропозицій. Учасники подають свої пропозиції на закупівлю виключно через систему з моменту початку прийому пропозицій і до моменту завершення цього періоду, як було визначено Замовником в Оголошенні. Після початку прийому пропозицій, Замовник не може вносити зміни до оголошення і надавати відповіді Учасникам. До завершення періоду подання пропозицій, Учасник може внести зміни до неї або скасувати свою пропозицію. Дані про учасників не розкриваються на цьому етапі для Замовника.

  Аукціон. Дата і час аукціону визначаються Системою автоматично, в момент початку прийому пропозицій. Всі учасники, які подали пропозиції на Тендер, автоматично допускаються до аукціону за умови, що на закупівлю було подано дві або більше пропозиції.  Моментом розкриття пропозицій по цьому типу процедури вважається завершення аукціону. Після розкриття, вся інформація по поданим пропозиціям автоматично публікується на Центральному порталі і сайтах Майданчиків. У випадку, якщо на закупівлю була подана лише одна пропозиція, закупівля автоматично переводиться на стадію Кваліфікації.

  Кваліфікація. Після завершення Аукціону інформація про Учасників розкривається і сортується від найменшої ціни до найбільшої (у випадку застосування Замовником нецінових критеріїв – від найбільш економічно вигідної до найменш економічно вигідної) для визначення порядку розгляду пропозицій Замовником. Замовник може розглядати пропозиції Учасників виключно в тому порядку, в якому розмістила їх система. Учасник, чия пропозиція знаходиться на розгляді у Замовника , може за власним рішенням завантажувати додаткові вкладені файли. У разі дискваліфікації Учасника Замовник має надати причини, а Учасник може оскаржити рішення Замовника.

  Публікація договору. Після підписання договору з Учасником, який був визнаний переможцем, Замовник публікує інформацію про договір.

  Закриття: Коли переможця визначено, Замовник закриває закупівлю і з цього моменту ніякі дії відносно неї вже неможливі. Тендер зберігається та доступний для перегляду.

  Ця стаття вам була корисна?

  Дякуємо за відгук!
  Якщо вам бракує чогось у статті чи відео - напишіть про це, щоб ми могли покращитись.

  Коментарі (1)

  • Список інструкцій та порад для комерційного замовника - Zakupki.education
   14 Лютого 2019, 16:45

   […] ・Життєвий цикл комерційного тендеру […]

   Відповісти