• Завершення тендеру

  Після завершення редукціону замовник почергово розглядає пропозиції учасників в починаючи з мінімальної ціни. У випадку невідповідності пропозиції учасника умовам закупівлі замовник дискваліфікує його та переходить до розгляду пропозиції наступного учасника, який пропонується системою. Після того, як замовник визначився з переможцем, він не розглядає пропозиції інших учасників.

  Для підтвердження свого рішення про вибір переможця або про дискваліфікацію замовник завантажує до системи відповідні документи, що підтверджують його рішення. Ці документи зберігаються в системі разом з повною історією редукціону.

  Після завантаження рішення про переможця закупівля набуває статус «Пропозиції розглянуто» і настає етап підписання договору. Учасники підписують договір за межами системи.

  Існує імовірність того, що на етапі підписання договору можуть бути з’ясовані нові обставини. Наприклад, постачальник відмовляється від пропозиції, не може підтвердити свою здатність виконати умови постачання, тощо. В цьому разі можна повернути учасника на етап кваліфікації та дискваліфікувати його.

  Після підписання договору замовник завантажує договір та закупівля набуває статусу “Завершено”. Ця дія незворотна.

   

  Після завершення закупвілі вся інформація про учасників та їх документи доступна кожному для перегляду.

  Ця стаття вам була корисна?

  Дякуємо за відгук!
  Якщо вам бракує чогось у статті чи відео - напишіть про це, щоб ми могли покращитись.

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.