• Запитання тижня. Випуск №10 – Про ціну за одиницю товару та продовження терміну укладання договору

  Запитання тижня – це рубрика, у якій експерти торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua розбирають найбільш актуальні запитання, які виникають у держзамовників при роботі із публічними закупівлями.

  Чи потрібно у звіті вказувати ціну за одиницю товару?

  Інформація про ціну за одиницю товару вказується на етапі завантаження договору. За замовчуванням — це поле приховане, оскільки заповнювати його потрібно не всім замовникам. Але кому саме? Замовникам, які не підпадають під дію ЗУ “Про публічні закупівлі”, але з певних причин повинні публікувати звіт про укладений договір.

  Підприємства, співробітникам яких потрібно вказувати ціну за одиницю товару,  перераховані у ст. 75, 77, 78 та 79 Господарському кодексу України. Щоб внести інформацію у звіт необхідно поставити позначку у полі “Вказати ціну за одиницю”.

  Звичайним замовникам, які проводять закупівлі відповідно до закону, це поле заповнювати непотрібно.

  Як продовжити термін укладення договору до 60 днів?

  Відповідно до ч. 6 ст. 33 замовник укладає договір з переможцем, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір його укласти. У випадку обґрунтованої необхідності строк для укладання договору може бути продовжений до 60 днів.

  Але на етапі “Пропозиції розглянуті”, у замовника немає можливості завантажувати у систему будь-які інші документи, окрім договору про закупівлю. У такому випадку необхідно лише документально затвердити рішення щодо продовження строку укладення договору, без оприлюднення даного документу у системі.

  Можливість завантажити договір залишатиметься активною по завершенню 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір.

  Який тип закупівлі вибрати, якщо потрібно оприлюднити звіт щодо договору, укладеного поза системою?

  Відповідно до ч. 3 ст. 3 ЗУ “Про публічні закупівлі” у разі укладення договору поза системою, замовник має оприлюднити у системі звіт. У такому випадку, під час публікації плану та звіту на майданчику — необхідно вибрати тип закупівлі “Закупівля без використання електронної системи”.

  Сподобалась стаття? Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

  Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.

  Що ще почитати з цієї теми