• Запитання тижня. Випуск №15 – Про довідку з ДФС, продовження дії договору та звіт про виконання договору

    Запитання тижня – це рубрика, у якій експерти торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua розбирають найбільш актуальні запитання, які виникають у держзамовників при роботі із публічними закупівлями.

    Чи формується довідка з ДФС у переговорній процедурі?

    В листопаді 2019 року відбулась інтеграція системи Prozorro та Державної фіскальної служби України. Тобто, з того часу довідка про відсутність податкової заборгованості у постачальника автоматично формується в системі.

    Це відбувається після публікації повідомлення про намір укласти договір у таких процедурах:

    • відкриті торги
    • відкриті торги з публікацією англійською мовою
    • переговорна процедура для потреб оборони
    • конкурентний діалог (2-й етап)
    • конкурентний діалог з публікацією на англ. мовою (2-й етап)
    • відкриті торги для закупівлі енергосервісу
    • укладання рамкової угоди.

    Тобто як видно з даного переліку, у звичайній переговорній процедурі “Довідка ДФС” не формується.

    Слідкуйте за новинами у закупівлях у нашому Телеграм-каналі.

    Які умови продовження дії договору на початку нового року?

    Часто трапляється так, що замовники не встигають провести закупівлю на початок наступного року. В такому випадку відповідно ч.6 ст.41 ЗУ “Про публічні закупівлі” замовник може продовжити дію договору про закупівлю, уклавши додаткову угоду. Вона укладається на строк, достатній для проведення закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в попередньому договорі.

    Підпишіться на наш YouTube-канал, щоб не пропустити важливі вебінари.

    Дана додаткова угода повинна бути укладена не пізніше дати закінчення основного договору. Сума та обсяги, вказані в додатковій угоді не додаються до річного плану наступного року.

    Як сформувати звіт про виконання договору, якщо по договору буде проведено декілька оплат?

    Нагадаємо, що відповідно до ч.12 ст.10 ЗУ “Про публічні закупівлі” звіт про виконання договору публікується протягом 20 робочих днів з дня закінчення строку його дії або його виконання сторонами/розірвання.

    При оприлюдненні звіту відображається фактична сума оплати за договором. Саме тому замовник має звітувати про виконання після проведення всіх платежів з вказанням загальної фактичної суми за договором, а не окремих оплат.

    Сподобалась стаття? Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

    Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

    Коментарі (0)

    • На даний момент коментарів немає.

    Що ще почитати з цієї теми