• Zakupki.Prom.ua запустили рейтинги замовників та постачальників

  Тепер учасники та організатори закупівель зможуть залишати відгуки про своїх контрагентів. Zakupki.Prom.ua став першим майданчиком в системі Prozorro, який запровадив рейтинги.

  Zakupki.Prom.ua zapustili rejtingi zamovnikiv ta postachalnikiv - Education.Zakupki.Prom.ua

  Зареєстровані користувачі майданчика матимуть можливість ставити оцінки та ділитися відгуками на замовників та постачальників, з якими вони співпрацювали раніше.

  Для того, щоб залишити відгук, потрібно перейти на сторінку контрагента. Після цього натиснути на ній на вкладку “залишити відгук про компанію”. 

  Роботу контрагента необхідно оцінити за 5-ти бальною шкалою, а потім вже написати коментар. Причому сам текст відгука не менш важливий, бо тільки так стане зрозуміло, за що той чи інший замовник або постачальник отримав свою оцінку.

  Компанії, яким залишили відгук, отримають повідомлення на електронну пошту, де містиметься посилання на відгук. Всі відгуки відображатимуться на сторінках “аналіз замовника” та “аналіз постачальника”. 

  “Ми віримо, що спираючись на відгуки, замовникам та постачальникам буде легше приймати рішення про співпрацю. Кожен наш користувач зможе побачити, як та чи інша компанія працювала раніше, наскільки якісно виконували свої зобов’язання або нехтували ними. На нашу думку, рейтинги допоможуть у вдосконаленні всієї системи Prozorro. Замовники та постачальники зрозуміють, наскільки важливо формувати чесні та взаємовигідні відносини”, — зазначила Наталія Ковальова, керівниця торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua

  На підставі трьох та більше оцінок, на майданчику формуватимуться рейтинги всіх замовників та постачальників в системі.

  Будь-який користувач майданчика матиме змогу прочитати залишені відгуки. Це допоможе гравцям ринку закупівель більш зважено підходити до партнерства з новими контрагентами. А ті організації, на роботу яких залишили відгук, зможуть або підтвердити професіоналізм, або зрозуміти свої “слабкі місця” та покращити роботу. 

  Сподобалась стаття? Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

  Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.

  Що ще почитати з цієї теми