• Zakupki.Prom.ua разом із Prozorro оголошує пошук вразливостей в електронній системі закупівель

  Prozorro ogoloshuye postijnij poshuk vrazlivostej v elektronnij sistemi zakupivel

  Білий хакінг вже давно застосовується провідними IT-компаніями (Amazon, Google, Facebook) як один із найефективніших способів виявлення вразливостей в інформаційних системах. 

  Система електронних закупівель теж прагне вдосконалюватися та ставати ще більш надійною та безпечною для всіх учасників закупівель. 

  Саме тому цього року Prozorro знову оголошує Bug Bounty. Це програма пошуку вразливостей в системі електронних закупівель. Вона буде діяти на постійній основі та допоможе державі зробити захист даних ще міцнішим. 

  Ми – один із трьох майданчиків, які беруть участь у цій ініціативі. Адже ми прагнемо, щоб наші користувачі відчували себе якомога безпечно та надійно у роботі із закупівлями.

  Як це буде проходити

  Пошук вразливостей буде здійснюватися у тестовому середовищі, тому це ніяк не вплине на звичайну роботу електронної системи закупівель Prozorro. 

  Протягом 2020 року буде періодично оновлюватися рейтинг учасників. Найбільш активні та результативні учасники отримають заохочувальні призи. ДП “Прозорро” гарантує правову безпеку учасникам марафону Bug Bounty за умов дотримання правил участі. 

  З детальними правилами проведення можна ознайомитися за цим посиланням


  Бажаєте працювати із закупівлями надійно та безпечно?

  Приєднуйтеся до нашого майданчика прямо зараз

  (якщо ви ще не зареєстровані на Zakupki.Prom.ua)

  Приєднатися

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.

  Що ще почитати з цієї теми