• Загальний огляд кабінету

  Вхід в Кабінет

  Перейдіть на сторінку державних закупівель Zakupki.prom.ua, у правому верхньому куті натисніть кнопку «Увійти в кабінет​”.

  Вкажіть електронну адресу та пароль, що  були зазначені при реєстрації. Далі натисніть кнопку Увійти.

  Увага! У разі втрати паролю можна відновити доступ до зареєстрованого облікового запису.

  Для відновлення паролю:

  • натисніть кнопку «Забули пароль​».
  • вкажіть електронну адресу, яку зазначали при реєстрації, та натисніть на кнопку Відправити. На вказану вами електронну адресу буде відправлено посилання для поновлення доступу.  

  В  “Кабінеті Замовника” доступні для використання такі вкладки:

  Комерційні закупівлі показують всі ваші опубліковані закупівлі та плани закупівель, якщо ви їх створили. Тут можна створити нову закупівлю, за допомогою фільтрів по статусу, регіону та cpv знайти конкретну закупівлю.

  В планах закупівель можна створити та опублікувати план закупівлі. Або залишити його в чернетках для подальшого редагування.

  Для перегляду закупівель, що були створені в системі іншими Замовниками, необхідно перейти на публічну сторінку.

  Налаштування

  В налаштуваннях можна змінити мову та увімкнути тестовий режим. Зверніть увагу, що тестовий режим можливо увімкнути лише після заповнення профілю компанії до підписання договору.

  Процедури, що створені в тестовому режимі, не будуть опубліковані в системі для загального доступу. Їх можуть бачити тільки ті користувачі, що перебувають в аналогічному режимі тестування.

  Профіль

  У профілі ви можете керувати особистими даними, даними про компанію, додавати співробітників, інші підрозділи організації, налаштувати віджет для публікації закупівель на офіційному веб-сайті вашої організації.

  Особисті дані. У даному розділі можна редагувати раніше внесену інформацію, а саме: змінити відповідальну особу за роботу в системі, пароль та електронну адресу.

  Дані про компанію

  Інформація до розділу вноситься після реєстрації “Кабінету Замовника” і може бути змінена тільки на підставі офіційного запиту. Самостійно редагувати дані заборонено та неможливо.

  Структура компанії

  Розділ дозволяє управляти структурою компанії.

  В цьому розділі виключно адміністратор кабінету маєте можливість:

  1. Об’єднати відповідні структурні підрозділи/філіали в структуру зареєстрованої організації. Для цього треба натиснути кнопку “Додати компанію” та заповнити реєстраційну форму.
  2. Ви можете об’єднати організації, які раніше були зареєстровані на майданчику, в єдину групу компаній.

  Для цього натисніть кнопку «Запросити компанію». Введіть код ЄДРПОУ організації, яку хочете додати. Повідомлення про надіслане запрошення буде відображатися на сторінці «Структура компанії» до тих пір, поки запрошена компанія не прийме його.

  Увага! Запрошення на приєднання зручно надсилати тоді, коли одне з ваших підрозділів зареєструвалося на zakupki.prom.ua раніше головного офісу.

  1. Надати доступ до “Кабінету Замовника” та права використання системи іншим співробітникам вашої організації.

  Щоб додати співробітника натисніть кнопку “Додати співробітника”, внесіть всю необхідну інформацію в реєстраційну форму ПІБ, посаду, електронну адресу та контактний  номер телефону. Натисніть кнопку “Зберегти”.

  Після збереження даних, співробітнику на електронну адресу буде надіслано повідомлення з посиланням для входу в кабінет, а в “Кабінеті Замовника” з’явиться  інформація  про співробітника.

  Права співробітників (ролі користувачів) налаштовуються при натисканні на посилання «Змінити права співробітника» навпроти його імені.

  Кожен співробітник може бути Адміністратором, Менеджером або Спостерігачем. Крім того, у співробітника може бути роль адміністратора групи компаній.

  Права доступу для групи компаній:

  • Адміністратор ­може додавати нові компанії в структуру організації, нових співробітників та надавати їм права доступу, також має можливість відслідковувати і редагувати закупівлі всіх компаній доданих до структури;
  • Менеджер ­має можливість відслідковувати закупівлі всіх компаній доданих до структури, але редагувати може лише свої закупівлі;
  • Спостерігач ­ може тільки відслідковувати закупівлі всіх компаній у групі компаній.

  Права доступу для компанії:

  • Адміністратор ­ має право редагувати дані компанії, має право додавати нових співробітників у компанію та надавати їм права доступу, а також має можливість відслідковувати і редагувати закупівлі всіх менеджерів компанії; ­
  • Менеджер ­ має можливість відслідковувати всі закупівлі компанії, але редагувати може лише свої закупівлі; ­
  • Спостерігач ­ має можливість відслідковувати всі закупівлі компанії.

  Віджет

  Щоб розмістити інформацію щодо актуальних закупівель на сайті компанії необхідно підключити віджет. Після внесення до профілю компанії адреси вашого веб-сайту ви отримаєте код, який необхідно надати it-спеціалісту для розміщення на сайті.

  Приклад відображення інформації на сайті Замовника.

  Вихід з кабінету. Для виходу з Кабінету натисніть на кнопку “Вихід” у правому верхньому куті сторінки.

  Ця стаття вам була корисна?

  Дякуємо за відгук!
  Якщо вам бракує чогось у статті чи відео - напишіть про це, щоб ми могли покращитись.

  Коментарі (3)

  • Список інструкцій та порад для комерційного замовника - Zakupki.education
   1 Лютого 2019, 12:21

   […] ・Загальний огляд кабінету комерційного замовника […]

   Відповісти
  • Ольга
   26 Червня 2020, 13:58

   Якщо на підприємстві 3 уповноважені особи- То кожна з них повинна мати свій логін і пароль для входу в кабінет ? Щоб правильно відображалась інформація про організатора закупівлі?

   Відповісти
   • Мисев Евгений
    30 Червня 2020, 17:53

    Так, кожна уповноважена особа повинна мати свій особистий профіль та ЕЦП/КЕП. При створенні закупівлі потрібно обрати відповідальну за конкретну закупівлю особу з переліку співробітників. Ця особа буде відображатися на сторінці відповідної закупівлі.

    Відповісти