• Як подавати пропозицію до закупівлі

  Подивіться відеоурок про те, як подавати пропозицію у закупівлю або прочитайте докладну інструкцію нижче.


  Ознайомтесь із умовами закупівлі ті підготуйте документи

  Обираємо закупівлю, до якої плануємо подати пропозицію. Натиснувши на її назву у списку, ми перейдемо на сторінку закупівлі.

  Щоб наступного разу швидко знайти потрібну закупівлю, додайте її до обраного. Якщо плануєте взяти участь, натисніть Запланувати участь.  Потрібно запланувати дії щодо закупівлі, скористайтесь Нотатками.

  На сторінці закупівлі ознайомтесь з всією інформацією щодо процедури закупівлі та тендерною документацією, відповідно до якої потрібно підготувати документи в закупівлю.

  Додайте інформацію про пропозицію на спеціальній сторінці

  Щоб створити пропозицію, натисніть на кнопку “Створити пропозицію” на сторінці закупівлі. На сторінці створення пропозиції впишіть свою ціну (має бути не вище ніж сума закупівлі).

  Додайте документи, якщо це необхідно згідно з вимогами замовника до закупівлі або згідно із законодавством. До закінчення прийому пропозицій потрібно завантажити скан-копії документів, які зазначені замовником в тендерній документації.

  Рекомендуємо завантажити документи підприємства у розділі “Профіль компанії” для того, щоб наступного разу “Обрати серед завантажених”.

  Якщо виконання вами умов закупівлі вимагатиме залучення субпідрядників, додайте стислий опис у відповідне поле:

  Внизу сторінки пропозиції потрібно поставити відмітки, якими учасник підтверджує відповідність пропозиції кваліфікаційним вимогам замовника та відсутність підстав для відмови від участі у тендері згідно законодавства. Поставивши відмітку про автоматичне підтвердження актуальності пропозиції, у разі зміни замовником умов тендеру, учаснику не потрібно буде підтверджувати свою пропозицію після незначущих змін.

  Тиснемо на кнопку “Створити пропозицію”. Для того, щоб перевірити чи направлено вашу пропозицію до ЦБД, оновіть сторінку закупівлі (натисніть на кнопку F5). Має з’явитись ID номер, який є підтвердженням того, що ваша пропозиція та документи зареєстровано на ЦБД.

  Ця стаття вам була корисна?

  Дякуємо за відгук!
  Якщо вам бракує чогось у статті чи відео - напишіть про це, щоб ми могли покращитись.

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.