• Як подавати пропозицію до закупівлі

  Ця стаття доступна також російскою мовою. Перейти

  З цієї інструкції ви дізнаєтеся, як подавати пропозицію до закупівлі на майданчику Zakupki.Prom.ua

  Ознайомтесь із умовами закупівлі та підготуйте документи

  Обираємо закупівлю, до якої плануємо подати пропозицію. Натиснувши на її назву у списку, ми перейдемо на сторінку закупівлі.

  Щоб наступного разу швидко знайти потрібну закупівлю, додайте її до обраного. Якщо плануєте взяти участь, натисніть Запланувати участь.

  Якщо потрібно запланувати дії щодо закупівлі, скористайтесь Нотатками.

  001

  На сторінці закупівлі ознайомтесь з всією інформацією щодо процедури закупівлі та тендерною документацією, відповідно до якої потрібно підготувати документи в закупівлю.

  Додайте інформацію про пропозицію на спеціальній сторінці

  Щоб створити пропозицію, натисніть на кнопку “Подати пропозицію” на сторінці закупівлі. На сторінці створення пропозиції впишіть свою ціну (має бути не вище ніж сума закупівлі).

  Додайте документи, які вимагає замовник в тендерній документації. Документи потрібно завантажити до закінчення прийому пропозицій.

  Рекомендуємо завантажити документи підприємства у розділі “Профіль компанії” для того, щоб наступного разу “Обрати серед завантажених”.

  Якщо виконання вами умов закупівлі вимагатиме залучення субпідрядників, додайте стислий опис у відповідне поле:

  Внизу сторінки пропозиції потрібно поставити відмітки, якими учасник підтверджує відповідність пропозиції кваліфікаційним вимогам замовника та відсутність підстав для відмови від участі у тендері згідно законодавства.

  Радимо ставити відмітку про автоматичне підтвердження актуальності пропозиції. Якщо замовник внесе несуттєві зміни до умов закупівлі, система підтвердить актуальність вашої пропозиції автоматично. При суттєвих змінах  – вам потрібно буде зайти в свій особистий кабінет та самостійно підтвердити актуальність пропозиції. У будь-якому випадку ви отримаєте на свою пошту відповідний лист-повідомлення.

  Тиснемо на кнопку “Подати пропозицію”. Для того, щоб перевірити чи направлено вашу пропозицію до ЦБД, оновіть сторінку закупівлі (натисніть на кнопку F5). Має з’явитись ID номер, який є підтвердженням того, що ваша пропозиція та документи зареєстровано на ЦБД.

  Ця стаття вам була корисна?

  Дякуємо за відгук!
  Якщо вам бракує чогось у статті чи відео - напишіть про це, щоб ми могли покращитись.

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.