• Prozorro Market – альтернативний канал збуту

  Бажаєте знайти додаткові канали продажу, але не впевнені, що публічні закупівлі – саме те, що вам потрібно? У цій статті ви дізнаєтеся про альтернативний варіант, як збільшити продажі. 

  Іноді постачальники, які спробували продавати державі через публічні закупівлі Prozorro, розчаровуються у цьому каналі збуту. Їх цілком можна зрозуміти, адже публічні закупівлі вимагають певних зусиль, часу, організованості та дисципліни. Крім того, ніхто не застрахований від несправедливої дискваліфікації. 

  Але тим не менш на ринку публічних закупівель можна успішно працювати. Про це свідчить досвід інших компаній. Причому це необов’язково великий бізнес, який може дозволити себе цілий тендерний відділ. Виграють у закупівлях і маленькі компанії. 

  Якщо зараз ви не маєте впевненості у власних силах на ринку публічних закупівель Prozorro, не переживайте. Можливо ви подолаєте цю вершину трохи пізніше, а поки можна спробувати щось інше. Наприклад, Prozorro Market або комерційні закупівлі. 

  Електронний каталог Prozorro Market: продавайте державі без тендерів

  Prozorro Market працює за принципом онлайн-магазину. Ви можете безкоштовно розмістити свої товари та не витрачати кошти на рекламу. Замовник у разі потреби сам знайде ваші пропозиції. 

  В Prozorro Market вам не треба вивчати тендерну документацію, готувати пакет документів, брати участь в аукціоні, подавати жалобу в АМКУ у разі несправедливої дискваліфікації. Тут усе набагато простіше. 

  Крім того, з прийняттям Постанови №822, Prozorro Market – офіційний інструмент, яким можуть користуватися державні замовники для закупівель до 200 тис грн. 

  А це значить, що потенційний обсяг ринку Prozorro Market складає 30 млрд грн на рік. Досить привабливий канал збуту для ваших товарів, чи не так? 

  Як приєднатися до електронного каталогу. Для цього необхідно пройти кваліфікацію. Якщо коротко, то ви збираєте потрібні документи, завантажуєте їх через особистий кабінет на Zakupki.Prom.ua та чекаєте відповіді протягом 10 днів. 

  Ми підготували покрокову інструкцію, щоб допомогти вам швидко подати документи. Якщо у вас виникнуть запитання, ви завжди можете зателефонувати на гарячу лінію майданчика. 

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.