• Як працюють електронні комерційні закупівлі

  Zakupki.Prom.ua — це майданчик для державних та комерційних закупівель. Державні закупівлі проводяться через систему електронних закупівель ProZorro,; комерційні закупівлі проводяться власне на майданчику.  Метою роботи майданчика є сприяння в здійсненні вигідних та зручних закупівель, а також допомога Постачальникам у здійсненні продажів. Майданчик створений компанією EVO. Саме до компанії EVO входить універсальний маркетплейс Prom.ua, який є співзасновником системи держзакупівель ProZorro.

  Prom.ua — це українська компанія, яка працює на ринку електронної комерції понад вісім років. Ми допомагаємо підприємцям продавати товари та послуги, а покупцям  – купувати їх. Ми працюємо з понад 500 тис. клієнтів, які мають власні сайти та реалізують товари на Prom.ua. Нам довіряє неймовірна кількість Постачальників.

  Для роботи на майданчику Замовнику та Постачальнику потрібна реєстрація в системі. Робота на майданчику відбувається в мережі Інтернет та не потребує завантаження на комп’ютер ніякого додаткового забезпечення.

  Ми використовуємо такі основні терміни в роботі з закупівлями:

  Замовник — будь-яке комерційне підприємство, юридична або фізична особа – підприємець, що проводить закупівлі для забезпечення свого функціонування.

  Постачальник юридична особа або фізична особа підприємець, що працює в сфері надання послуг або продажу товарів, на які є попит у Замовника.

  Ця стаття вам була корисна?

  Дякуємо за відгук!
  Якщо вам бракує чогось у статті чи відео - напишіть про це, щоб ми могли покращитись.

  Коментарі (1)

  • Список інструкцій та порад для комерційного замовника - Zakupki.education
   14 Лютого 2019, 16:46

   […] ・Як працює система […]

   Відповісти