• Як працює система ProZorro

  Система ProZorro створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців. Мета системи – зробити процес використання державних коштів прозорим та ефективним, а корупційні схеми в державних закупівлях – неможливими. ProZorro використовується державними установами, підприємствами та організаціями у відповідності до Закону України “Про публічні закупівлі”.

  Система публічних закупівель включає в себе веб-портал ProZorro та авторизовані електронні майданчики, між якими забезпечено автоматичний обмін інформацією та документами. Портал забезпечує відкритий доступ до бази даних тендерів та надає послугу проведення редукціону. А на електронних майданчиках працюють учасники системи – замовники та постачальники.

  Замовник оголошує закупівлю на тому електронному майданчику, де він зареєстрований. Далі закупівля через центральну базу даних публікується на всіх майданчиках системи. Електронні майданчики працюють за єдиними тарифами та процедурами, проте суттєво відрізняються за рівнями акредитації, зручністю роботи, рівнем сервісу та переліком додаткових послуг.

  Підтримку функціонування та наповнення системи покладено на власника системи ДП «Прозорро», офіс якого розташовано за адресою вул. Бульварно-Кудрявська, буд.22 (праве крило), м.Київ, 01601.

  Ілюстрація роботи системи для проведення публічних закупівель

  Коментарі (6)

  • Василь Сердюк
   8 Листопада 2018, 18:29

   Чи буде аукціон дійсний якщо подана одна пропозиція. Чи буде складений договір якщо пропозиція тільки від одного постачальника

   Відповісти
   • Zakupki.Prom.ua
    17 Вересня 2019, 13:45

    Добрий день! Аукціон відбувається тільки у випадку наявності 2-х пропозицій. Якщо ж подана лише одна пропозиція, то:
    а) якщо закупівля допорогова, то аукціон не відбудеться, а пропозиція учасника автоматично потрапить на розгляд до замовника.
    б) якщо закупівлі поднадпорогова (відкриті торги), то аукціон не відбудеться, а закупівля буде визнана такою, що не відбулася.

    Відповісти
  • Августин.
   5 Вересня 2019, 8:54

   Чи буде д1йсний аукц1он якщо друг1 учасники не були пов1домленн1 письмово …??

   Відповісти
   • Zakupki.Prom.ua
    17 Вересня 2019, 13:51

    Будь ласка, уточніть запитання, а ми постараємось допомогти та знайти відповідь.

    Відповісти
  • Антоніна
   10 Вересня 2019, 11:30

   Перелік документації для учасника ,щоб приймати участь в тендері по дрібному ямковому ремонті

   Відповісти
   • Zakupki.Prom.ua
    17 Вересня 2019, 13:52

    Добрий день! В кожному тендері своя тендерна документація, тож універсального переліку, на жаль, не існує – необхідно вивчати вимоги документації конкретної закупівлі

    Відповісти