• Як постачальнику вибирати закупівлю надійного замовника?

  Участь у тендерах Прозорро передбачає тісну взаємодію з державними замовниками. Як постачальник може приймати більш ефективні рішення про співпрацю з тим чи іншим замовником? Чи можливо якось дізнатися більше про надійність та чесність замовника? 

  Як постачальнику вибирати закупівлю надійного замовника

  Іноді постачальники, особливо новачки, після невдалої участі в тендері розчаровуються в системі і взагалі перестають брати участь. Можливо їм не пощастило саме із замовником, бо недобросовісні учасники трапляються (як серед замовників, так і серед постачальників).

  Звісно, ми віримо в те, що державні замовники – чесні та порядні люди, які намагаються виконувати свою роботу якомога краще. Але від неприємних ситуацій ніхто не застрахований. 

  На жаль, іноді трапляються випадки, коли держзамовник нехтує умовами договору. Постачальника це може демотивувати, адже для участі у тендері було докладено стільки зусиль. Та й від роботи із закупівлями хочеться отримувати задоволення і результат, а виходить – головний біль та стрес.  

  Що ж робити? На щастя, відтепер постачальники, які зареєстровані на майданчику Zakupki.Prom.ua, мають можливість оцінити добросовісність замовника та прийняти рішення про співпрацю з ним, спираючись на відгуки про нього. Крім того, можна подивитися рейтинг замовника за 5-бальною шкалою, який формується на підставі трьох та більше оцінок. 

  Рейтинги та відгуки покликані зробити взаємодію в системі максимально комфортною для всіх учасників.

  Як подивитись відгуки

  Для того, щоб подивитися відгуки, у вас має бути особистий кабінет на майданчику Zakupki.Prom.ua. Якщо ви ще не зареєстровані, перейдіть за цим посиланням та зареєструйтеся. Це швидко та легко. 

  Подивіться коротке відео про те, як переглянути відгуки.

  Відгуки про державного замовника можуть дати певне уявлення про те, наскільки якісно він виконував свої зобов’язання за договором у минулих закупівлях. 

  На основі цієї та іншої інформації у комплексі постачальник зможе прийняти більш зважене та ефективне рішення щодо участі у закупівлі. Можливо, якийсь тендер буде краще пропустити, щоб сконцентруватись на тендері від іншого держзамовника.  

  Наостанок. Таким чином, відгуки про держзамовників на майданчику Zakupki.Prom.ua допоможуть постачальникам вибирати закупівлі надійних та відповідальних замовників. 

  Бажаємо успішної участі у тендерах! 

  Сподобалась стаття? Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

  Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

   

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.

  Що ще почитати з цієї теми