• Як підписувати та надсилати електронні документи у Вчасно

  Для того щоб підписати та надіслати документи на підпис контрагенту, завантажте документи у сервіс.

  Для цього увійдіть до персонального кабінету на vchasno.com.ua. Оберіть кнопку “Завантажити” у верхній лівій частині.

  У вікні, що з’явилось, оберіть порядок підписання документу, вкажіть інформацію щодо підписантів та оберіть джерело, звідки завантажити документи – з локального комп’ютера або хмарного сховища Google Диск.

  Усі завантажені документи відобразяться у розділі “Всі документи”.

  Тепер вам необхідно вказати електронну пошту та ЄДРПОУ/ІПН контрагента, якому ви хочете передати документи. Надіслати документи на підпис можна двома способами, в залежності від того, чи бажаєте ви додатково переглянути документ до відправлення або якщо потрібно надіслати одразу декілька документів одному контрагенту.

  Спосіб 1: Якщо бажаєте попередньо переглянути документ

  Відкрийте попередньо завантажений документ та вкажіть контрагента на панелі праворуч.


  Перейдіть у розділ “Готові для підписання” або у “Готові для надсилання” та оберіть документи, котрі хочете надіслати контрагенту.

  Оберіть необхідні документи та натисніть “Підписати та надіслати”.

  Вкажіть ключ Електронного цифрового підпису (ЕЦП).

  Після обрання ключа оберіть АЦСК (якщо він автоматично не підставиться системою).

  Введіть пароль для ключа.

  Натисніть “Зчитати”.

  Аналогічним способом додайте електронну печатку, якщо це потрібно. Натиcніть кнопку “Підписати та надіслати документи”.

   

  Спосіб 2: Якщо не потрібно додатково переглядати документ або якщо бажаєте надіслати декілька документів одному конрагенту

  Прямо у списку документів виділіть прапорцем 1 документ та натисніть “Підписати та надіслати”. Введіть контакти контрагента та надішліть документ. Цей спосіб також добре підійде до ситуацій, коли у вас є декілька документів, які потрібно надіслати одному контрагенту. У такому випадку просто виділіть прапорцем усі необхідні документи на призначте їм одного контрагента одночасно.

   

  Вітаємо, ви підписали та надіслали документ вашому контрагенту!

  Що відбувається після того, як ви надіслали документ контрагенту

  Після відправки електронного документа на поштову скриньку вашого контрагента прийде звичайний email з посиланням на документ і запрошенням зареєструватися. Якщо ваш контрагент вже зареєстрований у “Вчасно”, отримає email з посиланням та інформацією про документ.

  Для підписання отриманих від вас документів у “Вчасно” контрагентам знадобиться тільки ключ ЕЦП, комп’ютер і доступ в інтернет. Переглянути та підписати документи можна також зі смартфона або планшета. Робота з вашими документами у “Вчасно” буде для них безкоштовною.

  У випадку, якщо ваша компанія має значний обсяг документів і є потреба синхронізувати роботу сервісу із вашою ERP-системою (наприклад 1С), зверніться до служби підтримки “Вчасно” чи вашого особистого менеджера.

  Як підписувати та надсилати документи, можна також переглянути на відео:

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.