• Як оцінити конкуренцію в публічних закупівлях будь-якої галузі

  Рівень конкуренції свідчить про те, на скільки ринок попиту покритий пропозиціями постачальників та дає змогу оцінити, чи варто вкладати гроші та час в роботу на певному сегменті ринку.


  Матеріал публікується у партнерстві з платформою громадського контролю держзакупівель DOZORRO


  За допомогою публічного модуля аналітики BI ProZorro ви зможете провести аналіз усіх конкурентних процедур системи ProZorro, в яких був підписаний договір.

  Для цього заходьте у розділ «Етап закупівель» > «Конкуренція в успішно завершених закупівлях».

  konkurentsija-v-zakupivlyah_Bi_prozorro_zakupki-prom-ua-1

  На сторінці, що відкриється, відфільтруйте закупівлі за роком. Краще вибирати поточний рік, адже в минулих роках кількість учасників загалом була менша. Виберіть рік через сторінку з розширеними відборами, в пошуку знайдіть поле «Рік» і оберіть 2018. Не забувайте відмітити «Показать поля».

  Далі поверніться на сторінку «Конкуренція в успішно завершених закупівлях», оберіть необхідний CPV за 4 знаком. Ви побачите графік, який відображає, скільки по предмету закупівлі було успішно проведено процедур, та яка там була середньою конкуренція. Верхня частина даного листа відображає різні показники, кожен з яких порівнюється з загальними показниками по системі в цілому.

  Графік «Конкуренція в діапазонах сум» показує розподіл за сумами договорів в процедурах та їх кількості. Розмір кульки вказує на рівень конкуренції в тендерах. Додатково над кожною кулькою розташований діапазон очікуваної вартості по одній процедурі. Тобто даний графік допоможе вам зрозуміти, яка кількість процедур та з яким рівнем конкуренції відбулися в діапазоні очікуваної вартості.

  Графік «Розподіл кількості тендерів за кількістю учасників» показує, скільки процедур відбулося і скільки учасників прийшло на ці процедури.

  Графік «Рейтинг організаторів» дозволяє побачити ТОП замовників, які закуповують ваш товар.

  Переглянути ваших конкурентів можна на графіку «Постачальники, що подали пропозицію».

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.