• Як опублікувати додаткову угоду

  Для того щоб опублікувати додаткову угоду вам необхідно перейти на сторінку закупівлі і натиснути кнопку “Працювати з договором”:

  Якщо раніше з договором ви нічого не робили – необхідно буде натиснути на кнопку “Почати роботу з договором”:

  Для публікації додаткової угоди потрібно натиснути кнопку “Додати зміни”:

  За допомогою кнопки “Прикріпити файл” потрібно обов’язково завантажити скан-копію додаткової угоди. Далі потрібно вказати її номер та дату підписання (поле “Дата внесення змін до договору”):

  Далі обираємо підстави внесення змін відповідно до ЗУ “Про публічні закупівлі”. При необхідності, ви можете обрати декілька підстав:

  Останнє поле “Опис змін” є обов’язковим для заповнення. В ньому можна коротко описати причину підписання додаткової угоди, зазначити як змінюється сума, кількість тощо.

  Які саме дані сюди обов’язково необхідно вносити – нічим не регламентовано, тому замовник може зазначити все, що вважає за потрібне. Далі натискаємо кнопку “Внести зміни”:

  Далі у вас з’являться три кнопки:

  Кнопка “Редагувати інформацію в договорі”

  Якщо у вас змінилися основні умови договору (сума, термін дії договору тощо), обов’язково необхідно їх редагувати скориставшись першою кнопкою.

  Зверніть увагу: функціонал майданчика розроблений відповідно до технічного завдання адміністратора системи ДП “ПРОЗОРРО”. Станом на 22.12.2020 натиснувши на першу кнопку, у вас буде можливість редагувати тільки суму основного договору та термін його дії.

  В майбутньому, в системі має бути реалізована можливість редагувати також інформацію по предмету закупівлі, після чого дану інструкцію буде оновлено.

  Після внесення змін потрібно натиснути на кнопку “Зберегти”. Поле “Опис” заповнювати необов’язково.

  Кнопка “Редагувати внесені зміни”

  За потреби, внесені дані щодо додаткової угоди можна буде відкоригувати, скориставшись другою кнопкою. Після редагування ще раз натисніть “Внести зміни”.

  Кнопка “Підписати КЕП та підтвердити”

  Якщо все внесено вірно – необхідно накласти електронний підпис, скориставшись третьою кнопкою. Через деякий час після підписання, в електронній системі автоматично сформується повідомлення про внесення змін до договору.

  Додатково радимо вам ознайомитися з матеріалом, в якому ми розглядали оприлюднення звіту про виконання договору та продовження дії договору на 20% на наступний рік.

  Бажаємо вдалих закупівель!

  Ця стаття вам була корисна?

  Дякуємо за відгук!
  Якщо вам бракує чогось у статті чи відео - напишіть про це, щоб ми могли покращитись.

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.