• Як оплатити подання скарги до АМКУ

  Відповідно до ч.4 ст.18 Закону України «Про здійснення державних закупівель», за подання скарги до органу оскарження справляється плата, яка зараховується до спеціального фонду державного бюджету.

  Згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 28. 07. 2010 № 773, така плата становитиме 5 тис. грн. у разі оскарження процедури державної закупівлі товарів або послуг, та 15 тис. грн. у разі оскарження процедури державної закупівлі робіт.

  Зарахування коштів за подання скарги здійснюється на відповідні рахунки, відкриті в органах Державного казначейства України, для зарахування надходжень за кодом класифікації доходів бюджету 24061800 за місцем знаходження платника податків.

  Переглянути повний перелік рахунків можна на сайті АМКУ за посиланням.

  При поданні скарги до органу оскарження, разом із платіжним дорученням, вам необхідно надати документальне підтвердження зарахування коштів до Державного бюджету України.

  Таким підтвердженням може бути:

  –   лист Державного казначейства України (або Державної податкової адміністрації України) з підтвердженням зарахування коштів до Державного бюджету України з посиланням на відповідне платіжне доручення суб’єкта оскарження, за яким справлялась плата за подання скарги, або завірена належним чином відмітка зазначених вище установ на платіжному дорученні про відповідне зарахування коштів;

  –   відмітка кредитної установи на примірнику платіжного доручення, який подається разом із скаргою до органу оскарження, такого змісту «Зараховано в дохід бюджету ___ грн. (дата)». Цей напис скріплюється першим і другим підписами посадових осіб і відтиском печатки кредитної установи з відміткою дати виконання платіжного доручення.

   У платіжному дорученні в призначенні платежу вказувати:

  – за подання скарги відповідно до статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі». Без ПДВ.

  Ця стаття вам була корисна?

  Дякуємо за відгук!
  Якщо вам бракує чогось у статті чи відео - напишіть про це, щоб ми могли покращитись.

  Коментарі (2)

  • Як брати участь у закупівлях за рамковими угодами: інструкція для постачальника - Zakupki.education
   22 Березня 2019, 12:53

   […] Якщо замовник відхилив вашу пропозицію, на етапі прекваліфікації є період оскарження (5 днів), протягом якого ви можете сформувати вимогу чи подати скаргу до АМКУ. Детальніше про розділ “Скарги” на майданчику Zakupki.Prom.ua та про те, як оплатити подання скарги до АМКУ.   […]

   Відповісти
  • Тетяна
   17 Жовтня 2019, 15:57

   Добрий день! Маю питання такого змісту: “Якщо у одній закупівлі 2 лоти і по кожному з них подається скарга на АМКУ. Потрібно оплачувати 2 рази по 5000грн, чи в одній скарзі на 2 лоти має бути 1 платіжне доручення на 5000 по обом лотам?

   Відповісти