• Як держзамовнику сформувати звіт про виконання чи розірвання договору

  Згідно з Законом “Про публічні закупівлі”, протягом 3 календарних днів з моменту виконання договору про закупівлю, або закінчення його терміну дії, або розірвання договору, у системі має бути сформований звіт про виконання.

  Увага: для допорогових закупівель та звітів про укладений договорів звітування не є обов’язковим. Робити його чи ні – кожен замовник вирішує самостійно.

  Для формування звіту замовнику необхідно внести до системи відповідну інформацію.

  Звіт про виконання у разі виконання чи закінчення терміну дії

  Щоб сформувати звіт у разі виконання договору чи завершення терміну дії договору, вам необхідно зайти на сторінку закупівлі та натиснути на кнопку “Працювати з договором”.

  Якщо зміна, яку ви вносите, є першою у цій закупівлі, ви побачите кнопку “Почати роботу з договором”. Якщо такої кнопки немає — переходьте до наступного кроку.

  Як держзамовнику сформувати звіт про виконання чи розірвання договору

  Через декілька секунд після того, як ви натиснули дану кнопку, потрібно буде оновите сторінку (натисніть на клавіатурі кнопку F5).

   

  На сторінці роботи з договором під основними деталями договору натисніть кнопку “Звітувати про виконання”.

  На сторінці звіту ви побачите 4 рядки з сумами. 

  Як держзамовнику сформувати звіт про виконання чи розірвання договору

  Зупинимося на них трохи детальніше.

  Перші два рядки — це сума фактичної оплати по договору на момент звітування. В першому рядку сума вказується з ПДВ, а в другому — без. Якщо договір у вас в принципі був заключений без ПДВ, заповніть перші два рядки однаковими значеннями.

  В третьому і четвертому рядках вказані також суми з ПДВ та без ПДВ, але це вже суми, на які з самого початку заключався основний договір. Третій за замовчуванням не редагується. По аналогії з першими рядками, якщо договір без ПДВ в четвертому рядку потрібно вказати значення з третього.

  Окремо варто зупинитися на розрахунку суми без ПДВ. Наприклад, сума фактичної оплати становить 6967.57 грн. Якщо відняти 20% отримаємо значення 5806.30833333. Його потрібно округлити до 5806.31. Якщо вказати 5806.30 — система не дасть зберегти таке значення і видасть помилку.

  Після заповнення рядків натисніть кнопку “Зберегти”.

   

   

  Ви повернетеся до сторінки “Договір про співпрацю”. На цій сторінці ви можете:

  • відредагувати інформацію для звіту, якщо зробили якусь помилку (для цього натисніть кнопку “Змінити інформацію про звітування”);
  • підписати та підтвердити звіт з ЕЦП/КЕП;
  • підтвердити звіт без ЕЦП/КЕП (кнопка доступна тільки в допорогових закупівлях).

  Як держзамовнику сформувати звіт про виконання чи розірвання договору

   

   

   

   

   

   

  Щоб сформувати звіт про виконання договору у випадку його розірвання, на сторінці “Договір про співпрацю” натисніть на кнопку “Розірвати договір”.

   

  На сторінці розриву ви також побачите 4 рядки з сумами.

  Як держзамовнику сформувати звіт про виконання чи розірвання договору

  Заповнювати їх потрібно по такому ж принципу, як і в звіті про виконання.

  Але якщо по вашому договору взагалі не було жодних оплат, в перших двох рядках (сума фактичної оплати з/без ПДВ) можна вказати 0 грн.

  І в останньому рядку потрібно лаконічно прописати причину розриву (опишіть коротко своїми словами або візьміть формулювання з тексту угоди). Написана вами інформація буде підтягнута у звіт.

  Чи потрібно прикріплювати сам файл угоди про розірвання?

  За бажанням ви можете прикріпити файл угоди про розірвання, проте це не є обов’язковим.

  Натисніть кнопку “Зберегти”. Ви повернетеся до сторінки “Договір про співпрацю”. На цій сторінці ви можете:

  • внести зміни до звіту про розрив
  • підписати та підтвердити звіт з ЕЦП/КЕП
  • підтвердити звіт без ЕЦП/КЕП (кнопка доступна тільки в допорогових закупівлях).

  Як держзамовнику сформувати звіт про виконання чи розірвання договору

  Якщо ви зробили помилку у інформації для звіту

  Відредагувати інформацію для звіту про виконання можна лише до того, як ви підтвердите його формування (з або без ЕЦП/КЕП). Після підтвердження ваші дії мають буде неможливо виправити.

  • Зверніть увагу, після того як ви первший раз вказали на сторінці звіту суму фактичної оплати, саме ця сума буде відображатись на сторінці роботи з договором. Проте під час повторного редагування сторінки звіту у полі для введення суми фактичної оплати буде відображатись початкова сума основного договору.

  Як підтвердити формування звіту про виконання чи розрив договору

  Щоб підтвердити формування звіту про виконання чи розрив, натисніть кнопку “Підписати (ЕЦП/КЕП) та підтвердити”. Ви побачите розділ “Робота з підписом”.

  Після підтвердження формування звіту про виконання договору статус договору на сторінці “Договір про співпрацю” зміниться на “Закритий”.

  Коментарі (22)

  • Марія
   5 Червня 2019, 11:19

   Якщо дія договору продовжена на 20% на наступний рік,чи сумується сума додаткової угоди до суми основного договору , як звітувати ?

   Відповісти
   • Zakupki.Prom.ua
    2 Січня 2020, 16:14

    Добрий день, Маріє! В такому випадку при оприлюдненні додаткової угоди на подовження Замовнику необхідно редагувати основний контракт, вказавши суму зі змінами.

    Відповісти
    • Марія
     16 Січня 2020, 17:24

     тобто до суми основного договору додадвати суму додаткової угоди ? яким чином це внести в план?

     Відповісти
  • Ольга
   2 Січня 2020, 16:03

   Чому при формуванні звіту про виконання,правильно ставлю суму без ПДВ,а система пише що неправильно?

   Відповісти
   • Zakupki.Prom.ua
    2 Січня 2020, 16:33

    Добрий день, Ольго! Уточніть, будь ласка, які суми ви зазначаєте. Помилка може виникати в разі, якщо сума ПДВ перевищує 20 % від суми договору або при некоректному округленні суми ПДВ. Також ви можете звернутися до служби підтримки майданчика за телефоном 0 800 500 015

    Відповісти
  • Тетяна
   2 Січня 2020, 16:55

   Якщо в прозоро опубліковано два ті самі договори,але проплата була лише по одному,як прозвітувати той що не проплачений?

   Відповісти
   • Zakupki.Prom.ua
    3 Січня 2020, 13:27

    Добрий день, Тетяно! Якщо Ви помилково оприлюднили два рази один і той самий договір, в такому разі звітувати про виконання Ви можете по одному з цих договорів. Якщо ми невірно зрозуміли Ваше питання, Ви можете уточнити деталі. Дякуємо

    Відповісти
  • Анна
   2 Січня 2020, 19:58

   Добрый вечер, подскажите как быть если место доп.соглашения на 20 процентов опубликовали отчёт. Можно его как нибудь удалить. И опубликовать доп.соглашение? Спасибо

   Відповісти
   • Zakupki.Prom.ua
    3 Січня 2020, 12:19

    Добрий день, Анно. Якщо Ви прозвітували про виконання і Ваш договір має статус “Закритий”, вносити будь-які зміни до даного договору вже не є можливим.

    Відповісти
  • Ірина
   11 Січня 2020, 11:58

   Якщо до договору помилково прікрепили зміни з іншої установи, її можна видалити як бути.

   Відповісти
  • Валентина
   14 Січня 2020, 11:12

   Відкриті торги минула строк дати підписання договору. Що робити замовнику.

   Відповісти
  • Людмила
   15 Січня 2020, 10:55

   чи потрібно при оприлюднені додаткової угоди по ч.5 ст.36 – продовження на 20% на наступний рік, змінювати, тобто продовжувати дію самого Договору?

   Відповісти
  • Лілія
   16 Січня 2020, 18:26

   Дорбрий день у мене таке питання: у мене договори звийчайні тобто прямі я всіх опублікувала звіт про укладений договір але був такий випадок до перерахували менше між договір це було у 2019 році та в кінці року підписали договір на зменшення але в системи а не звітувала не знала про таку функцію майданчика, можна зараз провести зміни до договору на 2019 рік про зменшення

   Відповісти
  • *****
   17 Січня 2020, 12:50

   Щиро Дякуємо, а то всі детальні роз’яснення по закупівлям тільки за Гроші ! на навчаннях.

   Відповісти
  • Галина
   22 Січня 2020, 17:06

   допоможіть будь-ласка: вя минулого року не виставляля звіти про укладені договори до 50 тис., тепер хочу виставляти всі договори і в мене така проблема договір про банківські послуги 2019 року без сум тепер мені потрібно додаткова угода з сумою. Я повинна виставляти основну угоду за 2019 рік, а потім додаткову з сумою? Дякую

   Відповісти
  • Микола
   27 Січня 2020, 19:26

   Доброго вечора. У звіті про виконаний договір вказано не вірно кількість одиниць кіловату, мені потрібно розривати договір і заново робити план закупівлі?

   Відповісти
  • Володимир
   28 Квітня 2020, 12:31

   Доброго дня! Підкажіть чи обоавязко звітувати органам Місцевого самоврядування по договору про надання послуг технікою для допорогового договору.!?

   Відповісти
   • Мисев Евгений
    30 Квітня 2020, 16:55

    Якщо я правильно зрозумів, мова йде про звіт про виконання договору. В незалежності від предмету закупівлі, після проведення допорогової закупівлі замовнику необов’язково звітувати про виконання договору.

    Відповісти
  • Алла
   16 Травня 2020, 17:36

   Доброго дня, як звітувати про виконання договору, якщо сума фактичної оплати 0,00 грн

   Відповісти
   • Мисев Евгений
    21 Травня 2020, 17:36

    Система не дасть змоги звітувати про виконання договору таким чином. Позиція Мінекономрозвитку така, що в даному випадку жодна зі сторін не виконала своїх зобов’язань, тому і зробити це не можливо. Необхідно розривати договір і там вже вказувати суму фактичної оплати 0.

    Відповісти
  • ччччч
   14 Липня 2020, 15:17

   оприлюднені угоди є загальнодоступними. який сенс затінювати дані в полях? 🙂

   Відповісти