• Як держзамовнику сформувати звіт про виконання чи розірвання договору

  Згідно з Законом “Про публічні закупівлі”, протягом 3 календарних днів з моменту виконання договору про закупівлю, або закінчення його терміну дії, або розірвання договору, у системі має бути сформований звіт про виконання.

  Для формування звіту замовнику необхідно внести до системи відповідну інформацію.

  Звіт про виконання у разі виконання чи закінчення терміну дії

  Щоб сформувати звіт у разі виконання договору чи завершення терміну дії договору, вам необхідно зайти на сторінку закупівлі та натиснути на кнопку “Працювати з договором”.

  На сторінці роботи з договором під основними деталями договору натисніть кнопку “Звітувати про виконання”.

  На сторінці звіту вам обовязково треба зазначити суму фактичної оплати за договором. Також ви можете за бажанням прикріпити файл – це можуть бути акти виконаних робіт або накладні.

  Натисніть кнопку “Зберегти”.

   

  Ви повернетеся до сторінки “Договір про співпрацю”. На цій сторінці ви можете:

  • відредагувати інформацію для звіту, якщо зробили якусь помилку (для цього натисніть кнопку “Звітувати про виконання”)
  • підписати та підтвердити звіт з ЕЦП/КЕП.

  Звіт про виконання у разі розриву договору

  Щоб сформувати звіт про виконання договору у випадку його розірвання, на сторінці “Договір про співпрацю” натисніть на кнопку “Розірвати договір”.

   

  На сторінці розриву треба вказати:

  • суму оплати згідно договору (сума, яку ви фактично вже оплатили. Вкажіть цифру “0”, якщо ви ще нічого не оплачували)
  • причину розриву у відповідності до додаткової угоди про розірвання (опишіть коротко своїми словами або візьміть формулювання з тексту угоди)

  За бажанням ви можете прикріпити також файл угоди про розірвання, проте це не є обов’язковим.

   

  Натисніть кнопку “Зберегти”. Ви повернетеся до сторінки “Договір про співпрацю”. На цій сторінці ви можете:

  • внести зміни до звіту про розрив
  • підписати та підтвердити звіт з ЕЦП/КЕП.

  Якщо ви зробили помилку у інформації для звіту

  Відредагувати інформацію для звіту про виконання можна лише до того, як ви підтвердите його формування (з або без ЕЦП/КЕП). Після підтвердження ваші дії мають буде неможливо виправити.

  Якщо вам треба внести зміни до звіту про виконаний договір, натисніть кнопку “Звітувати про виконання”, щоб змінити суму або прикріплений файл.

  • Зверніть увагу, після того як ви первший раз вказали на сторінці звіту суму фактичної оплати, саме ця сума буде відображатись на сторінці роботи з договором. Проте під час повторного редагування сторінки звіту у полі для введення суми фактичної оплати буде відображатись початкова сума основного договору.

  Якщо вам треба внести зміни до звіту про розриву договору, натисніть кнопку “Розірвати договір”, щоб змінити суму, причину або прикріплений файл.

  Як підтвердити формування звіту про виконання чи розрив договору

  Щоб підтвердити формування звіту про виконання чи розрив, натисніть кнопку “Підписати (ЕЦП/КЕП) та підтвердити”. Ви побачите розділ “Робота з підписом”.

  Після підтвердження формування звіту про виконання договору статус договору на сторінці “Договір про співпрацю” зміниться на “Закритий”.

  Коментарі (1)

  • Марія
   5 Червня 2019, 11:19

   Якщо дія договору продовжена на 20% на наступний рік,чи сумується сума додаткової угоди до суми основного договору , як звітувати ?

   Відповісти