• Як буде проходити тестування УО

  Вже зовсім скоро, а саме – з 01.01.2022 року, проводити закупівлі в системі зможуть лише уповноважені особи, які успішно підтвердили свій рівень володіння необхідними знаннями, пройшовши безкоштовне тестування.  Тож, у замовників виникає багато запитань з приводу того, як саме буде проходити це тестування. 

  Звертаємо увагу, що правила організації тестування уповноважених осіб затверджені Наказом Мінекономіки N 376-21 від 06.08.2021. 

  По-перше, тест буде доступний лише на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель, тобто на сайті prozorro.gov.ua. Обов’язковою умовою складання тесту є наявність в уповноваженої особи кваліфікованого електронного підпису.  

  Сам тест складатиметься з 50 запитань і триватиме 60 хвилин. До кожного запитання – 4 варіанти відповіді, з яких лише одна – правильна. Уповноваженій особі необхідно буде коректно відповісти мінімум на 30 запитань – в такому випадку тест вважатиметься успішно складеним.

  З переліком запитань і відповідями на них можна ознайомитись завчасно в Наказі Мінекономіки N 873-21 від 01.11.2021 та ретельно підготуватись до іспиту.

  По-друге, кількість спроб для проходження тестування необмежена. Тому не потрібно хвилюватися і відкладати складання тесту на останній момент, навпаки – пробуйте. Так у вас буде достатньо часу, якщо знадобиться пройти тестування ще раз або навіть декілька разів. Повторно скласти іспит можливо через 72 години після попередньої спроби.

  По-третє, часто виникають запитання: “А якщо я успішно пройду тестування, а з часом захочу звільнитись та працювати в іншій організації, чи потрібно і складати тест знову?”  Відповідь – ні, не потрібно. Система зчитуватиме з електронного ключа ПІБ та ідентифікаційний номер того, хто проходитиме тестування, а не місце роботи уповноваженої особи.


  dmitro-korablovКатерина Клочкова, фахівчиня  відділу розвитку державних закупівель майданчика Zakupki.Prom

   

   

   

  Сподобалась стаття? Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

  Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

  Коментарі (5)

  • Наталья
   5 Листопада 2021, 8:58

   С какого числа можно будет пройти тест?

   Відповісти
   • Andrii Baryshpol
    6 Листопада 2021, 16:07

    Тестування вже доступне на сайті Prozorro

    Відповісти
  • Світлана
   5 Листопада 2021, 12:46

   А можна конкретно написати з якого числа почнеться проводитись тестування уповноважених осіб.

   Відповісти
   • Мисев Евгений
    15 Листопада 2021, 18:12

    Тестування вже розпочался.

    Відповісти
  • Анна
   18 Листопада 2021, 11:18

   Удосконалити знання

   Відповісти

  Що ще почитати з цієї теми