• Як працює система PROZORRO

  Систему публічних закупівель ProZorro було створено з ініціативи громадських організацій, майданчиків та державних організацій. Система електронних закупівель має на меті зробити процес використання державних коштів прозорим та ефективним та унеможливити корупційні схеми в державних закупівлях. ProZorro використовується державними установами відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі”.

  Система публічних закупівель включає в себе веб-портал ProZorro та авторизовані електронні майданчики, між якими забезпечено автоматичний обмін інформацією та документами. Портал забезпечує відкритий доступ до бази даних тендерів та надає послугу проведення редукціону. А на електронних майданчиках працюють учасники системи – замовники та постачальники.

  Замовник оголошує закупівлю на тому електронному майданчику, де він зареєстрований. Далі закупівля через базу даних публікується на всіх майданчиках системи. Електронні майданчики працюють за єдиними тарифами та процедурами, проте суттєво відрізняються за рівнями акредитації, зручністю роботи, рівнем сервісу та переліком додаткових послуг.

   

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.