• Реєстрація на майданчику та вхід до системи

  Подивіться відеоурок про те, як зареєструватись на майданчику або прочитайте докладну інструкцію нижче.

   

  Реєстрація на Zakupki.Prom.ua

  Щоб  брати участь у закупівлях, необхідно зареєструватись на майданчику та увійти до системи.

  Щоб зареєструватись на майданчику потрібно перейти до форми реєстрації, натиснувши “Зареєструватись” на головній сторінці майданчика.

  Головна zakupki.prom.ua

  Крок 1.

  Оберіть форму реєстрації для постачальника та впишіть свої контактні дані. Використовуйте актуальну адресу електронної пошти, адже на неї буде приходити вся інформація щодо тендерів. Ознайомтесь з регламентом та політикою конфіденційності, поставте відмітку в чек-боксі про підтвердження згоди:

  Крок 2.

  Заповніть дані про компанію в Профілі. Обов’язковими для заповнення є поля, що відмічені червоними зірочками. Окрім того ви відразу можете вказати електронну адресу бухгалтера компанії, якому будуть направлятись документи, та прикласти документи, які можуть бути потрібними у разі подачі пропозиції.

  Зверніть увагу, взяти участь в закупівлях ви зможете лише після успішного проходження верифікації, в якій данні оплати будуть звірені з внесеною інформацією про компанію. Після верифікації самостійно змінити дані буде неможливо.

  Крок 3.

  Проходження процедури верифікації передбачає перевірку даних компанії. Для цього постачальник має сформувати рахунок та оплатити обов’язково з розрахункового рахунку зареєстрованої компанії. Оплачені кошти буде зараховано на баланс компанії та можуть бути використані для оплати доступу до онлайн-сервісу Zakupki.Prom.ua з метою подання тендерних пропозицій.

  Детальніше про оплату в розділі Оплата участі в закупівлях

  Вхід до кабінету

  Щоб увійти в кабінет постачальника, натисніть на кнопку “Увійти в кабінет” та перейдіть до форми. Введіть електронну адресу та пароль, вказані при реєстрації.  

  Якщо ви забули пароль, натисніть на посилання “Забули пароль?” і вам відкриється форма для введення електронної адреси, на яку буде направлено лист для відновлення доступу.

  Ця стаття вам була корисна?

  Дякуємо за відгук!
  Якщо вам бракує чогось у статті чи відео - напишіть про це, щоб ми могли покращитись.

  Коментарі (7)

  • Людмила
   22 Травня 2020, 9:49

   як що підприємство зареєстроване на майданчику як замовник, але треба ще бути зареєстрованим як постачальник, що для цього треба зробити?

   Відповісти
  • Яна
   3 Липня 2020, 10:05

   як створити підплощадку?

   Відповісти
   • Мисев Евгений
    6 Липня 2020, 17:35

    Поясніть, будь ласка, про що саме йде мова.

    Відповісти
  • 7 Січня 2021, 17:03

   Для цього постачальник має сформувати рахунок та оплатити обов’язково з розрахункового рахунку зареєстрованої компанії.”

   Відповісти
  • Оксана
   7 Січня 2021, 17:04

   “Для цього постачальник має сформувати рахунок та оплатити обов’язково з розрахункового рахунку зареєстрованої компанії.” Скільки платити і куди ?

   Відповісти
   • Мисев Евгений
    12 Січня 2021, 18:39

    Розмір оплати залежить від бюджету закупівлі, в яку ви плануєте подавати пропозицію. Тарифи доступні у вашому особистому кабінеті у вкладці “Оплати та акти” – “Тарифи”. Сплачені кошти ви зможете в повному обсязі використати для участі в закупівлях, окрема плата за реєстрацію та активацію вашої компанії не стягується. Реквізити для оплати містяться в рахунку, який ви самостійно формуєте в особистому кабінеті: вкладка “Оплати та акти” – “Оплати”.

    Відповісти