• Суперможливості для комерційних замовників

  Майданчик Zakupki.Prom.ua удосконалив інструменти для проведення комерційних закупівель, що додадуть гнучкості та зручності роботі замовника.

  Робота з декількома постачальниками

  Інструмент «Конкурентний вибір» надає можливість замовникам працювати одночасно з декількома постачальниками.

  Це дуже зручно, якщо необхідно закуповувати велику кількість товару, яку важко знайти у одного постачальника.

  Коли організатор торгів публікує на майданчику закупівлю, учасник, що прийшов у тендер, ставить мінімальну ціну за одиницю товару і кількість, яку готовий надати. Тобто постачальник може подати пропозицію не на весь обсяг товару, а тільки на його частину.

  Мінімальну вартість бачить закупівельник та інші учасники, які в свою чергу можуть можуть коригувати свій прайс протягом усього періоду подачі пропозиції. Тобто аукціону на пониження немає, але постачальники все одно змагаються між собою по ціні.

  Після закінчення періоду прийому пропозицій організатор тендера обирає, у кого і який обсяг товару буде купувати, і за підсумком укладає договори.

  Безкоштовна участь для постачальників у ваших тендерах

  Ви можете збільшити кількість постачальників і рівень конкуренції між учасниками тендеру, активувавши пакет “Безкоштовна участь”. Такі закупівлі відображаються у списку тендерів із позначкою “Безкоштовна участь”.

  Таким чином комерційний замовник може долучити до участі у закупівлі більшу кількість постачальників та забезпечити більш високу конкуренцію між учасниками тендеру. На час дії пакету замовник додатково отримає можливість оголошувати необмежену кількість Запитів цінових пропозицій.

  Як зробити участь в тендері безкоштовною для постачальника

  Тендер за кілька годин

  Донедавна процедура закупівлі займала у компанії не менше 3-х днів, з урахуванням періоду уточнень, подачі пропозицій і самого аукціону. Тепер тендер можна провести буквально за декілька годин.

  Важливо, щоб у закупівельника був список учасників, яких необхідно запросити в тендер. Це зручно для компаній, що регулярно проводять торги між постійними постачальниками і обирають найкращу пропозицію. Така процедура буде максимально прозорою і зручною.

  Статистика переглядів та участей

  Замовник після публікації закупівель може бачити, скільки постачальників заходили на сторінку тендеру та скільки вже є поданих пропозицій. Ця інформація забезпечує розуміння того, чи помітили тендер постачальники та чи зацікавились ним. Тобто замовник завжди бачить, чи є попит на його закупівлю. А завдяки можливості вносити зміни в тендер в період уточнень і подачі пропозицій, замовник може регулювати цей попит – наприклад, відредагувати закупівлю після отримання відгуків від ринку, або  запрошувати більше постачальників до участі.

  Закупівлі з різним рівнем публічності

  Комерційні замовники на майданчику можуть оголошувати закупівлі з різним рівнем публічності. Щоб обрати рівень доступу, необхідно під час створення закупівлі вибрати одну з трьох опцій:

  Взяти участь може будь-яка компанія. Закупівля видима для усіх постачальників на усіх етапах. Результати аукціону та кваліфікації будуть у відкритому доступі для усіх користувачів майданчику.

  Взяти участь може будь-яка компанія, проте сам аукціон і його результати доступні для перегляду тільки учасникам. Закупівля після оголошення з’явиться у публічному доступі і буде видимою для усіх постачальників до завершення періоду прийому пропозицій. Після завершення прийому пропозицій така закупівля зникне з публічного доступу та надалі (на етапі аукціону, кваліфікації та після завершення) буде відображатись лише постачальникам, що подали до неї пропозиції.

  Участь можлива лише за запрошенням. Доступ до оголошення про тендер отримають лише обрані замовником постачальники. У відкритих списках закупівель така закупівля не відображається взагалі. Постачальники не зможуть побачити назв інших учасників закупівлі навіть на етапі кваліфікації – ця інформація доступна лише замовнику. При виборі процедури з обмеженим доступом (де участь можлива лише за запрошенням), замовнику необхідно запросити до участі вибраних постачальників.

   

   

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.