• Структура компанії

  Для чого потрібна структура компанії

  Структура компанії – це інструмент управління діяльністю компанії, контролю виконання зобов’язань співробітниками і дочірніми компаніями. За допомогою структури компанії можна:

  • управляти закупівлями декількох компаній зі складною ієрархічною структурою з одного кабінету;
  • гнучко управляти правами співробітників компанії. Наприклад, одна людина може бути адміністратором в одній компанії і одночасно спостерігачем або менеджером в інший;
  • запрошувати вже зареєстровані на Zakupki.Prom.ua компанії і контролювати їх роботу в своєму кабінеті.

  Зверніть увагу, що будь-який постачальник може бути водночас комерційним замовником. Достатньо просто додати у структуру компанії кабінет комерційного замовника.

  Ролі та права співробітників

  У структурі компанії існує три ролі співробітників з різними правами і зобов’язаннями.
  Адміністратор. Адміністратор має всі права, щоб додавати співробітників, компанії, редагувати структуру компаній та інформацію про співробітників у своїй та дочірніх компаніях. Адміністратор може спостерігати за закупівлями і управляти ними.
  Адміністратору компанії у списку закупівель відображаються три вкладки:

  1. Всі закупівлі – з усіма закупівлями компаній зі структури. Ця вкладка з’являється, якщо в структурі компанії є ще співробітники, які можуть створювати закупівлі. Якщо в структурі є кілька компаній, у адміністратора з’являється додатковий фільтр по компаніям.
  2. Мої закупівлі – містить тільки створені адміністратором закупівлі.
  3. Обране – містить всі закупівлі, які адміністратор додав до обраних.

  Менеджер. Співробітник у ролі менеджера може створювати і управляти створеними закупівлями. У нього немає доступу до розділу «Структура компанії», тому він не може вносити зміни до інформації про компанію, додавати або видаляти співробітників та надавати їм відповідні права.

  У кабінеті менеджера відображається тільки вкладка «Мої закупівлі» зі створеними ним закупівлями. Якщо співробітник має роль менеджера в декількох компаніях, у нього в кабінеті відображається додатковий фільтр по компаніям.

  Спостерігач. Співробітник, якому надано роль спостерігача не може створювати і управляти закупівлями, він може тільки спостерігати за ними.

  Співробітник може мати різні ролі і права в різних компаніях структури. Наприклад, у головній компанії йому буде присвоєно роль спостерігача, а в дочірній компанії – роль адміністратора.

  Перехід з існуючої структури на нову

  Якщо у вас вже існує група компаній, перейти на нову структуру досить швидко і просто. Для цього натисніть на кнопку «Зробити головною» навпроти тієї компанії, яка є головною в групі компанії.

  Далі необхідно підтвердити свою дію і оновити сторінку. Після цього одна компанія буде головною, а інші – дочірніми компаніями. Адміністратор головної компанії автоматично буде призначено адміністратором у дочірніх компаніях.

  Додавання і видалення співробітника

  Адміністратор компанії може додати нового працівника, який не зареєстрований на майданчику, або існуючого з дочірньої компанії як у головну, так і в дочірні компанії.
  Додаємо нового співробітника в головній компанії. Натисніть на кнопку «Додати нового співробітника» під списком співробітників компанії:

  Відкриється форма, куди необхідно внести всі дані про компанію в поля, відмічені червоними зірочками. (*).

  Після збереження співробітника буде додано до структури компанії з тією роллю, яку йому було призначено. Система відразу відправить цьому співробітнику листа на зареєстровану вами електронну адресу з логіном та паролем для входу в систему.

  Додаємо нового співробітника з дочірньої компанії, у разі, якщо ви вже маєте дочірні компанії у структурі та співробітників в них. Натисніть на кнопку «Додати співробітника» з існуючих, після чого вам відкриється форма:

  Оберіть співробітника зі списку, надайте йому роль і натисніть «Додати». Після чого в структурі вашої компанії з’явиться цей співробітник.

  Адміністратор може керувати співробітниками компанії – редагувати дані та управляти ролями (1), видалити співробітника зі своєї компанії (2) або позбавити його відповідних прав (3).

  У разі, якщо співробітника позбавили прав, але при цьому він знаходиться в дочірній компанії, його роль можна відновити. Для цього натисніть на кнопку «Додати співробітника» з існуючих і оберіть ім’я співробітника із запропонованих.

  Додаємо співробітника в дочірню компанію. Для цього натисніть на назву компанії:

  За замовчуванням адміністратор головної компанії є адміністратором і в дочірніх компаніях. Тому може додавати співробітників у дочірню компанію як з головної компанії, так і з інших дочірніх компаній. Крім того, можна додати нового співробітника, який не зареєстрований в системі.

  Додавання і видалення компанії

  Адміністратор компанії має змогу додавати дочірні компанії з існуючих у системі або створювати нову. Додаємо компанію з існуючих на майданчику Zakupki.Prom.ua.

  Вписуємо її код ЄДРПОУ в рядок і натискаємо «Пошук».

  Після відмічаємо в чекбоксі навпроти тієї компанії, яка відповідає нашому пошуку і натискаємо кнопку «Запросити»:

  Компанії буде надіслано запрошення до структури вашої компанії, яке буде відображатися в її профілі в розділі структура. Щоб приєднатись до структури, компанії потрібно натиснути на кнопку «Прийняти».

  Якщо було помилково запрошено компанію, ви відразу ж можете відкликати своє запрошення:

  Після того як компанія прийме запрошення, вона буде відображена в структурі своєї і головної компанії як дочірня.

  Додаємо нову компанію, яка не зареєстрована на Zakupki.Prom.ua.

  Відкриється форма, куди необхідно внести всі дані про компанію в поля відмічені червоними зірочками.

  Після створення компанії, вона повинна пройти процедуру верифікації. Тому важливо вказати всю інформацію про компанію вірно.

  Також адміністратор може додати нову компанію в свою дочірню компанію. Для цього необхідно натиснути на назву компанії. Після чого відкриється форма, де можна додати компанії як з існуючих, так і створити нову.

  Щоб видалити компанію з групи компаній, необхідно натиснути на кошик навпроти назви компанії. Зверніть увагу, що не можна видалити компанію, в якій немає жодного унікального співробітника (1). Унікальним співробітником вважається співробітник, який не входить до структури вашої компанії. Ви можете видалити компанію, якщо запросили вже існуючу із власним адміністратором (2).

   

   

  Ця стаття вам була корисна?

  Дякуємо за відгук!
  Якщо вам бракує чогось у статті чи відео - напишіть про це, щоб ми могли покращитись.

  Коментарі (4)

  • Як зробити участь у тендерах безкоштовною для постачальників? - Zakupki.education
   14 Лютого 2019, 16:41

   […] в рамках однієї структури компаній є декілька організацій (наприклад: холдинг та […]

   Відповісти
  • Список інструкцій та порад для комерційного замовника - Zakupki.education
   14 Лютого 2019, 16:46

   […] ・Структура компанії […]

   Відповісти
  • Список інструкцій та порад для постачальників (державні та комерційні закупівлі) - Zakupki.education
   25 Березня 2019, 19:32

   […] ・Структура компанії […]

   Відповісти
  • Анна
   24 Березня 2021, 12:50

   Компанія зареєстрована як Замовник, як зареєструватись як Постачальник

   Відповісти