• Система Prozorro стала ще більш стійкою до кібератак: результати першого місяця програми Bug Bounty

  Bug Bounty
  Джерело – https://u.to/O5H9GA

   

  Наприкінці травня торговельний майданчик Zakupki.Prom.ua приєднався до ініціативи Prozorro Bug Bounty. Це програма пошуку вразливостей в системі електронних закупівель.

  Пройшов місяць, і вже є перші результати. У червні шість баг хантерів знайшли 53 вразливості, які були усунені. Найбільшу кількість вразливостей знайшли на рівнях P3 і P4 (помірної та низької критичності).

  “Щороку кількість кібератак на державні IT-системи зростає. Ми не можемо стояти осторонь цієї проблеми, і тому вирішили на постійній основі залучати баг хантерів. Ми вдячні за їхній час та зусилля. Лише за перший місяць їхньої роботи система Prozorro та електронні майданчики стали ще більш стійкими до кібератак”, – зазначив генеральний директор ДП “ПРОЗОРРО” Василь Задворний (джерело – prozorro.gov.ua)

  Найбільше вразливостей знайшов баг хантер Jarvis, за що й отримав квадрокоптер DJI Mavic Air 2 Fly More Combo. Інші учасники Bug Bounty теж отримають заохочувальні призи.

  Бажаєте взяти участь у програмі Bug Bounty та власноруч протестувати систему публічних закупівель на стійкість до кібератак? Тоді переходьте за цим посиланням та ознайомтеся з деталями участі.


  Бажаєте працювати із закупівлями надійно та безпечно?

  Приєднуйтеся до нашого майданчика прямо зараз

  (якщо ви ще не зареєстровані на Zakupki.Prom.ua)

  Приєднатися

   

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.

  Що ще почитати з цієї теми