• Що нового з’явилося в листопаді для державних замовників?

  В листопаді в системі ProZorro з’явилось нове поле «Джерело фінансування», яке значно вплинуло на вашу роботу з планами та закупівлями. За місяць ми отримали багато відгуків від вас, щодо роботи з цим полем. Ми не залишились осторонь та підготували для вас ряд покращень.

  Зробили зручнішою публікацію плану

  Як ви вже знаєте, поле «джерело фінансування» є обов’язковим не для всіх процедур. Щоб вам легше було орієнтуватися коли це поле потрібно заповнювати, а коли ні, ми поставили помітку про обов’язковість при публікації плану для надпорогових процедур. Саме для них воно є обов’язковим.

  Детальніше про публікацію планів читайте у нашій довідці «Як створити план закупівель».

  Зробили зручнішою публікацію плану

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Допомагаємо не скасувати випадково план без «Джерела фінансування»

  Ми отримали відгуки про наступну ситуацію. Плани, що опубліковані до оновлення ProZorro замовники скасовували, але в такому плані ще не було заповнено поле «Джерело фінансування», про нього могли просто забути. А після скасування плану виправити ситуацію вже немає можливості.

  Ми потурбувались, щоб таких непорозумінь стало меньше. Саме тому відтепер будемо показувати підказку та активувати можливість скасувати план тільки після заповнення поля «Джерело фінансування».
  Для допорогових закупівель все залишиться як було, плани можна скасувати будь-коли.

  Допомагаємо не скасувати випадково план без «Джерела фінансування»

  Допомагаємо зберегти правильний порядок публікації

  Також часто отримували відгуки, що замовники публікували план, залишали його без підпису та відразу публікували закупівлю за цим планом.
  Після публікації закупівлі хотіли повернутись та підписали план, але це вже зробити неможливо, тому що він перейшов у кінцевий статус «Оголошено тендер».
  Щоб не траплялось таких ситуацій, кнопка «Створити закупівлю» на сторінці плану стане активною вже після підписання його ЄЦП.

  Допомагаємо зберегти правильний порядок публікації.

   

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.

  Що ще почитати з цієї теми