• Як виграти тендер на Прозорро

  Этой статьи еще нет на русском, но вы можете прочитать ее на украинском языке.

  У цій статті ви дізнаєтеся перевірені поради та рекомендації від досвідчених експертів, як виграти тендер на Прозорро. 

  Як виграти тендер на Прозорро - Education.Zakupki.Prom.ua

  Насправді якогось магічного трюку чи секрету, як вигравати державні тендери в Україні, не існує. Але є певні практичні рекомендації, які значно підвищать ваші шанси на успіх. Отже, давайте разом розглянемо їх. 

  Правильно підготуйте документи у тендерній пропозиції

  Уважність, уважність та ще раз уважність – це одне із головних правил при підготовці тендерної пропозиції. Чималий відсоток відхилень трапляється саме через те, що постачальник неуважно ознайомився з умовами тендеру або проігнорував ту чи іншу вимогу. 

  Тому при підготовці документів:

  1. Скрупульозно вивчіть всі документи та додатки документації закупівлі
  2. Якщо якась вимога незрозуміла – не гадайте, що це значить, а уточніть у замовника через майданчик. 
  3. Якщо виникло запитання юридичного характеру – зверніться до юриста. Наприклад, користувачі майданчика Zakupki.Prom.ua мають можливість отримати юридичну підтримку стосовно участі у тендерах. 
  4. Проаналізуйте попередні закупівлі замовника.Ви побачите всі документи, пропозиції постачальників і кого за що відхиляли. 

  Пам’ятайте: тендерна пропозиція, яка чітко відповідає УСІМ вимогам, – це життєво необхідний крок до перемоги у тендері. 

  Дотримуйтеся усіх строків

  Коли ви подаєте тендерну пропозицію, важливо дотримуватися усіх строків та тримати руку на пульсі. 

  На етапі “Прийом пропозицій” необхідно до його завершення завантажити всі документи, які вимагає замовник відповідно до умов закупівлі. Рекомендуємо також прочитати статтю “Як захистити свої персональні дані”

  Якщо замовник виявить у вашій тендерній пропозиції певні помилки, він може надіслати вам запит виправити їх протягом 24 годин. Тому тут теж важливо дотримуватися строків. Більш детально про це можна дізнатися за цими посиланнями:

  Якщо ви перемогли у тендері, у вас також будуть певні строки для подання необхідних документів. 

  Маленький лайфхак: на майданчику Zakupki.Prom.ua в особистому кабінеті є розділ “Календар постачальника”. Він допоможе вам не пропустити важливі події та ефективно спланувати роботу з тендерами (особливо, якщо ви берете участь у декількох одразу). 

  Крім того, завантажте мобільний додаток від майданчика Zakupki.Prom.ua, увімкніть сповіщення та отримуйте важливі повідомлення на телефон. 

  Зменште ціну пропозиції

  Державні закупівлі складаються з декількох етапів. У найпоширеніших процедурах закупівлі є такий етап, як “Аукціон”. На цьому етапі визначається переможець тендеру, який запропонував найнижчу ціну. 

  Відповідно, щоб одержати перемогу, необхідно запропонувати ціну нижче, ніж у всіх інших учасників аукціону. 

  Краще заздалегідь продумати такі питання:

  • нижче якої ціни я не буду опускатися
  • на який крок я буду знижувати ціну у раундах

  Щоб краще підготуватися до аукціону, спробуйте “Тренажер аукціонів”. Це чудовий, безкоштовний інструмент від майданчика Zakupki.Prom.ua, який допоможе вам розібратися, як це працює. 

  Беріть участь у торгах частіше

  Один із найбільш ефективних та дієвих способів навчитися перемагати у тендерах – це брати участь якомога частіше. Як то кажуть, майстерність приходить з досвідом. Тому тільки на реальній практиці ви зрозумієте усі тонкощі тендерів. 

  Як варіант – можна на початкових етапах брати участь у тендерах не невеликі суми. А потім, коли ви відчуєте впевненість, переходити до “великих” тендерів. 

  Оберіть зручний для себе майданчик

  Також успішна участь у тендерах якоюсь мірою залежить від зручності торговельного майданчика. 

  Адже якщо ви витрачаєте великий час на пошук потрібної кнопки в особистому кабінеті або нервуєте, якщо служба підтримки не може вам допомогти, то це може вплинути й на кінцевий результат. 

  Тому краще зважено підходити до вибору майданчика для роботи з тендерами. Подивіться, які корисні для вас можливості він надає при роботі із закупівлями. Наприклад, на майданчику Zakupki.Prom.ua можна захистити документи за допомогою водяного знаку, потренуватися на симуляторі аукціону без жодних ризиків або залишити відгук про контрагента. 

  Використовуйте вищезазначені поради, і ваші шанси на перемогу у тендері суттєво збільшаться. Бажаємо переможних тендерів!

  Комментарии (0)

  • На данный момент комментариев нет.

  Что еще почитать по этой теме