• Як отримати Інформаційну довідку з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство

  Этой статьи еще нет на русском, но вы можете прочитать ее на украинском языке.

  Зверніть увагу: відповідно до ст. 17 Закону України “Про публічні закупівлі” Замовник не вимагає документального підтвердження інформації, яка міститься у відкритих єдиних державних реєстрах. Посилання на реєстр.

  Щоб отримати Інформаційну довідку з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, перейдіть за посиланням. Якщо ви вже зареєстровані у системі електронної пошти mail.gov.ua, авторизуйтесь за допомогою ЕЦП.

  Якщо ні – виберіть опцію “Зареєструватися як новий користувач”.

   

  На наступній сторінці прочитайте правила користування сервісом та підтвердіть, що ви погоджуєтесь з ними і виберіть вид реєстрації – за допомогою ЕЦП.

  Введіть дані електронного ключа та створіть пароль для подальшого входу у сервіс.

  На наступній сторінці виберіть розділ “Кабінет електронних сервісів”

  Знаходите розділ з реєстрами

  Знаходите потрібний реєстр

  На наступній сторінці заповнюєте поля заяви. У полі “вид довідки” вказуєте “повний”, вибираєте тип особи та вказуєте свої ідентифікаційні дані.

  Система виводить довідку на екран, звідки ви можете її завантажити, та відправляє на вашу адресу у системі електронної пошти mail.gov.ua. Щоб зайти у свою поштову скриньку, знайдіть у правому верхньому куті кабінету позначку з конвертом

  На наступній сторінці виберіть розділ “поштова скринька” та введіть дані для входу. Ваша довідка буде міститись у теці “Вхідні”.

  Комментарии (1)

  • Владислав
   29 декабря 2018, 0:28

   Під час проведення тендерів система електронних сервісів не працює. Незрозуміло, за чиєю вказівкою?

   Ответить