• Довідка про відсутність судимості

  Этой статьи еще нет на русском, но вы можете прочитать ее на украинском языке.

  Державні замовники часто вимагають у тендерній документації довідку про несудимість. Тому перед постачальником постає питання, хто видає цю довідку та як її оформити. 

  Довідку про несудимість видає Головний чи територіальний сервісний центр МВС України. Отримати її може громадянин України віком від 14 років. 

  Довідка про несудимість буває двох видів:

  • Скорочена – вказується тільки інформація про відсутність / наявність судимості.
  • Повна – вказується інформація про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність / наявність судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України.

  Отримати довідку про відсутність судимості можно двома способами: онлайн чи офлайн. 

  Як отримати довідку про відсутність судимості онлайн

  Щоб отримати Довідку про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України, перейдіть за посиланням  та виберіть відповідну кнопку.

  Dovidka pro vidsutnist sudimosti - Zakupki Prom ua 01

  Натиснувши на кнопку “Довідка про несудимість”, ви потрапите на на сторінку Інтегрованої системи електронної ідентифікації “GovID”.

  Наразі система пропонує наступні варіанти ідентифікації:

  • Ідентифікація за електронним підписом цей спосіб передбачає використання громадянином електронного підпису (особистого або юридичної особи), який має вигляд окремого файлу або зберігається на захищеному носії чи записаний на ID-картку.
  • Ідентифікація за BankID – це спосіб електронної ідентифікації громадян за допомогою їхніх даних у банку, де вони обслуговуються.Сервіс надається Національним банком України та можливий лише для клієнтів тих банків, які його підтримують.
  • Ідентифікація за MobileID – це спосіб електронної ідентифікації громадян за допомогою вашого оператора мобільного зв’язку.Скористатись таким способом ідентифікації можна лише за умови, якщо ваша SIM-карта містить електронний підпис.

  Натисніть “Файловий носій”. Далі оберіть Центр сертифікації ключів, у якому ви отримали кваліфікований електронний підпис (КЕП), завантажте файл та введіть пароль.  

  Після цього натисніть на кнопку “Погодитись”. 

  Ви потрапите на сторінку з реєстрації довідки про несудимість. Заповніть всі необхідні поля та натисніть “Надіслати запит”.

  Далі необхідно ще раз пройти процедуру підписання даних запиту кваліфікованим електронним підписом (КЕП / ЕЦП). Натисніть кнопку “Підписати та надіслати”. Після цього ваш запит буде сформований. 

  Зверніть увагу: при замовленні довідки онлайн на електронну пошту приходить автоматичний відповідь від відправника outbox.dit@mvs.gov.ua з темою “Заявка на отримання довідки зареєстрована”, і потрапляє цей лист зазвичай в спам.

  Dovidka pro vidsutnist sudimosti - Zakupki Prom ua 05

  Довідка надійде на електронну пошту, вказану під час заповнення полів у запиті, двома файлами: PDF та електронний підпис (p7s). Ви можете завантажити їх архівом та прикріпити цей архів до документів вашої тендерної пропозиції на майданчику.

  Dovidka pro vidsutnist sudimosti - Zakupki Prom ua 06

  Як отримати довідку про відсутність судимості особисто

  Щоб особисто отримати довідку про відсутність судимості, зробіть наступне. 

  1. Подайте заявку в зручному за місцем знаходження територіальному сервісному центрі МВС незалежно від місця реєстрації

  Увага: Головний та регіональні сервісні центри МВС цю послугу не надають.

  2. Покажіть особисто посадовій особі Сервісного центру документ, що посвідчує особу, та надайте його копію при подачі запиту

  У разі замовлення довідки в сервісному центрі МВС, необхідні наступні документи: 

  • документ, що посвідчує особу представника; 
  • оригінал і копія документа, яким уповноважений представник; 
  • заява та копія документа, що посвідчує особу, щодо якої замовляється довідка.

  Довідка видається на дату здійснення перевірки фізичної особи безкоштовно. 

  Згідно з чинним законодавством максимальний термін видачі довідки про несудимість – 30 календарних днів з дня надходження запиту.

  Якщо ви тимчасово або постійно перебуваєте за межами України,  відомості про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених законодавством України, можна отримати в посольствах і консульських установах України.

  Перевірити легітимність довідки можна на сайті Міністерства внутрішніх справ України. 

   

  Комментарии (17)

  • Наталья
   31 мая 2019, 13:43

   Подскажите пожалуйста- эта Справка приходит на электронную почту как скан с оригинала или оригинальная? Нам нужно будет её подгружать к Тендерным документам, формат её предоставления подходит для тендерной документации?Спасибо,ждём ответ.

   Ответить
  • Наталія
   3 июня 2019, 10:08

   Написано, що виготовляється до 5 робочих днів, заказали 27.05, сьогодні 03.06, а довідки немає! Можемо програти в тендері.

   Ответить
   • Валентин
    18 июня 2020, 16:21

    Та сама історія. Замовлена довідка 15.06., на носі тендер, також можемо програти через невчасно подану довідку. Куди звертатись аби пришвидшити отримання цієї довідки???

    Ответить
    • Мисев Евгений
     19 июня 2020, 14:24

     На практиці безкоштовне отримання довідки займає близько 5 днів, тому рекомендуємо завчасно потурбуватися про її отримання.

     Ответить
  • Игорь
   2 октября 2019, 10:18

   Почему не вносятся данные в первые четыре строки ИНН, ФИО

   Ответить
  • Дарина
   6 ноября 2019, 14:37

   На гарячій лінії МВС України мені сказали, що такі довідки готуються до 30 кал. дн. У вас на сайті написано, що до 5 робочих днів. Підскажіть, будь-ласка, яка інформація вірна? На який час планувати при отриманні довідки?

   Ответить
   • ТГ
    23 сентября 2020, 13:47

    є така структурка під егідою МВС – ДП “Паспорт”. Вони є в усіх обл.центрах). І за гроші роблять довідки протягом 3 роб.днів (починаючи з наступного після приймання заявки дня). 200 грн)))

    Ответить
   • Тарас
    19 марта 2021, 2:03

    Ми робили довідку про несудимість на тендер за 1 роб.день тут https://www.piddubnyi.com.ua/uslugi/dovidka-pro-nesudimist

    Ответить
  • Никола
   13 ноября 2019, 17:24

   Не вносятся данные в поля “Прізвище” и “Ім’я” на украинском языке, пробовали на FireFox, Chrome, Internet Explorer

   Ответить
  • Оксана
   9 апреля 2020, 10:53

   де заповнити довідку ?

   Ответить
   • Мисев Евгений
    10 апреля 2020, 17:03

    Уточніть, будь ласка, яку саме довідку?)

    Ответить
  • Люба.
   26 мая 2020, 16:16

   Неможливо підписати запит.видає Виникла помилка при шифруванні даних.Опис помилки:Виникла помилка при розборі чи формуванні даних(пошкоджені дані чи невірний формат).Дякую за відповідь,

   Ответить
   • Мисев Евгений
    28 мая 2020, 15:50

    Якщо виникають помилки при роботі на майданчику, зверніться будь ласка на нашу гарячу лінію.

    Ответить
  • 30 июня 2020, 10:28

   Як отримати довідку дитині в 15 років

   Ответить
   • Мисев Евгений
    6 июля 2020, 17:13

    Зверніться, будь ласка, за роз’ясненнями до Головного сервісного центру МВС.

    Ответить
  • Лариса
   18 декабря 2020, 9:12

   Неможливо підписати та надіслати запит на останньому етапі. Видає:” Виникла помилка при шифруванні даних. Опис помилки: Виникла помилка при спробі отримати статус сертифікату за протоколом OCSP”. Усі можливі дії ні до чого не призвели. Дякую за відповідь,

   Ответить
   • Мисев Евгений
    24 декабря 2020, 16:37

    З цього запиту зверніться, будь ласка, на гарячу лінію головного сервісного центру МВС України.

    Ответить