• Як опублікувати Закупівлю без використання електронної системи

  Эта статья также доступна на украинском языке. Перейти

  Закупівлю без використання електронної системі потрібно опублікувати протягом трьох робочих днів з дня укладення договору.

  Зверніть увагу! Закупівля без використання електронної системі публікується в 2 етапи. Спочатку публікується форма оголошення закупівлі. Потім – інформація про укладений договір. Після кожного з етапів застосовується КЕП.

  Важливо!  На Prozorrо «Закупівля без використання електронної системи» з’явиться лише тоді, коли статус його буде  «Звіт офіційно опублікований в Prozorro».

  1. Публікація інформації про закупівлю

  Щоб опублікувати закупівлю без використання електронної системи, перейдіть у розділ «Публічні закупівлі». Зі списку, що з’явиться, виберіть «Закупівлі» та натисніть на кнопку  «Нова закупівля».

  Також ви можете оголосити закупівлю із плану, детальніше: Як зв’язати план закупівель з тендером?

  Виберіть тип процедури «Закупівля без використання електронної системи».

  Вкажіть ідентифікатор плану закупівлі. Його можна скопіювати зі сторінки відповідного плану (ідентифікатор починається з UA-P-20…).

  Вкажіть вид предмета закупівлі.

  За потреби у блоці «Контактні дані» оберіть відповідального за публікацію звіту співробітника.

  Заповніть основну інформацію, що стосується предмета закупівлі. Розглянемо публікацію закупівлі без використання електронної системи на прикладі закупівлі послуг з ремонту комп’ютерів.

  У блоці «Інформація про закупівлю» вкажіть: 

  • назву предмета закупівлі
  • інформацію про технічні та якісні характеристики товарів, робіт чи послуг
  • документацію до закупівлі – за бажанням ви можете завантажити будь-які документи, що стосуються предмета закупівлі. В цьому блоці договір завантажувати не потрібно. Для оприлюднення договору передбачена інша форма, яку ви зможете заповнити пізніше
  • очікувану вартість закупівлі
  • поставте відмітку, якщо очікувана вартість враховує ПДВ
  • валюта – автоматично визначено UAH, за потреби можете змінити

  Блок «Умови оплати» 

  У звіті цей блок є необов’язковим для заповнення. Його можна прибрати натиснувши кнопку “Видалити умову оплати”.

  Якщо ви все-таки вирішили заповнити умови оплати, то просто вкажіть інформацію в кожному полі відповідно до тих умов оплати, які прописані в укладеному договорі.

  У випадку, коли у вас декілька видів оплати, ви можете натиснути кнопку “Додати умову оплати” і заповнити ще одну таблицю. Зверніть увагу, сумарний розмір оплати має дорівнювати 100%.

  У блоці «Товари, роботи та послуги» вкажіть:

  • назву предмета закупівлі
  • кількість (можна вказати неціле число, з максимум трьома знаками після коми)
  • одиницю виміру –  зі списку, що розкривається

  Далі оберіть потрібний код класифікатора ДК 021:2015.

  Введіть пошукове слово або код класифікатора, чи виберіть потрібний код зі списку.

  Зазначте строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. У випадку, коли умовами договору не передбачена початкова дата, її можна не вказувати, заповнивши тільки кінцеву. Вкажіть місце, куди саме потрібно поставити товари, де будуть надаватися послуги чи виконуватися роботи.

  Вкажіть інформацію про постачальника, з яким було укладено договір.

  Якщо вашим постачальником є просто фізична особа, в полі “Код ЄДРПОУ” вкажіть його ІНН або серію та номер паспорта у форматі АВ123456, якщо фізична особа відмовилась від прийняття ІНН.  Відмітьте позначкою, що введена інформація вказана правильно.

  Вкажіть суму, яка вказана у підписаному договорі, та контактні дані представника постачальника.

  Після внесення інформації натисніть  кнопку «Опублікувати закупівлю».

  Якщо ви натиснули кнопку «Опублікувати закупівлю», а на екрані нічого не змінилося –  перевірте, чи коректно внесена вся інформація.

  Якщо всі поля заповнено коректно, має оновитися сторінка і ви побачите повідомлення “Ваші дані відправляються у ЦБД Prozorro.” Приблизно через 5 секунд потрібно буде оновити сторінку (можна натиснути кнопку F5 на клавіатурі).

  Після того, як ви натиснете кнопку «Опублікувати закупівлю», внесена інформація буде збережена в системі у вигляді сторінки закупівлі. На цій сторінці вам необхідно обов’язково застосувати електронний підпис ЕЦП/КЕП.

  До застосування електронного підпису у вас є можливість відредагувати інформацію. Після того, як закупівля буде підписана, вносити зміни неможливо, тому радимо перевірити вказану інформацію та тільки після того застосувати ЕЦП/КЕП”.

  Як застосувати електронний підпис на оголошення закупівлі без використання електронної системі закупівель

  Щоб застосувати електронний підпис на заповнену форму оголошення звіту, натисніть на кнопку «Підписати з ЕЦП/КЕП» в правому верхньому куті сторінки закупівлі.

  В вікні “Робота з підписом” виберіть центр сертифікації ключів, який видав електронний підпис. Далі натисніть на кнопку «Завантажити ключ» та виберіть файл з ключем на вашому комп’ютері. Вкажіть свій пароль захисту та натисніть на кнопку «Зчитати».

  Якщо все вказано вірно –  кнопка «Підписати» змінить колір на зелений, натисніть на неї для завершення роботи з підписом.

  У випадку успішного зчитування ключа на сторінці закупівлі відобразиться маркер, що підтверджує підписання електронної форми оголошення.

  Ви завершили публікацію першого етапу. Залишилося вказати інформацію про підписаний договір, тож переходимо до другого етапу публікації звіту.

  2. Публікація інформації про укладений договір

  Перейдіть у розділ “Договір з учасником” (передостанній блок, що знаходиться знизу на сторінці закупівлі). Натисніть на кнопку  «Вказати інформацію про договір».

  Обов’язково вкажіть номер договору, ціну (заповнивши поля: “Ціна договору” та “Ціна договору без ПДВ”), додатково виберіть ознаку ПДВ, якщо це передбачено в укладеному договорі.

  Вкажіть дату підписання, строк його дії. За бажанням, через кнопку “Прикріпити файл” ви можете завантажити файл з відсканованим та підписаним обома сторонами договором. 

  При необхідності, ви можете вказати ціну за одиницю поставивши відмітку у відповідному полі. Це поле обов’язкове для  заповнення державними та казенними комерційними підприємствами, комунальними унітарними підприємствами та господарськими товариствами (перелік визначено ст. 75, 77-79 ГКУ).

  Після вказання усієї необхідної інформації натисніть кнопку “Завантажити”. Ви знову побачите повідомлення “Ваші дані відправляються у ЦБД ProZorro”. Оновіть сторінку приблизно через 5 секунд.

  Натисніть на кнопку “Підписати ЕЦП/КЕП” та застосуйте  електронний підпис.

  За необхідності ви можете змінити інформацію про договір, натиснувши на кнопку “Змінити інформацію про договір”. Якщо зміни вносити не потрібно, натисніть на кнопку “Завершити процедуру”.

  Для того, щоб закупівля набула статусу “Завершено”, у вікні, що з’явиться, натисніть на кнопку “Підписати”.

  Закупівля без використання електронної системи опублікована. Вітаємо!

  Читайте також статтю “Закупівля без використання електронної системи: типові помилки та способи їх вирішення”.

  Ця стаття вам була корисна?

  Дякуємо за відгук!
  Якщо вам бракує чогось у статті чи відео - напишіть про це, щоб ми могли покращитись.

  Комментарии (132)

  • Микола
   29 ноября 2018, 19:08

   можна внести зміни в договір

   Ответить
  • Наталя
   2 января 2019, 11:09

   Які саме документи завантажити у полі: “Документація до закупівл”

   Ответить
   • Zakupki.Prom.ua
    26 ноября 2019, 16:04

    Добрий день, Наталю. В даному полі у вас є змога завантажувати вашу тендерну документацію (та додатки до неї), яка стосується вашої закупівлі. У “Звіті про укладений договір”, це поле є опціональним, та не є обов’язковим до заповнення.

    Ответить
  • елена
   12 января 2019, 0:17

   А МОЖНО ЛИ ИСПАРИТЬ ТЕХНИЧЕСКУЮ ОШИБКУ КОТОРАЯ БЫЛА ДОПУЩЕНА В ПРОЦЕССЕ ОПУБЛИКОВАНИЯ ОТЧЕТА И ОБНАРУЖЕНА УЖЕ ПОСЛЕ ЕГО ОПУБЛИКОВАНИЯ И ПОДПИСАНИЯ И НАСКОЛЬКО ЭТО НАКАЗУЕМО?

   Ответить
   • Модератор Zakupki.Education
    8 февраля 2019, 18:02

    Наразі в електронній системі закупівель, на жаль, не передбачений механізм виправлення технічних помилок. Тому, якщо закупівля вже завершена, виправити технічну помилку не є можливим. Відповідальність за порушення встановлена Законом України “Про публічні закупівлі”, ст. 164

    Ответить
  • Галина
   22 января 2019, 16:18

   Якщо було прикріплено не той договір, що робити

   Ответить
   • Модератор Zakupki.Education
    8 февраля 2019, 18:01

    Якщо ще не було натиснуто на кнопку “завершити процедуру” – завантажені документи ще можна замінити. Якщо вже було натиснуто на цю кнопку та закупівля завершена – на жаль, внести зміни вже неможливо

    Ответить
  • Лена
   19 февраля 2019, 13:05

   Чи можна у полі «Конкретна назва предмета закупівлі» обрати назви предметів закупівлі що відносяться до разних кодів класифікатора? Напиклад для придбання монтора та системного блока?

   Ответить
   • Катерина (модератор)
    5 апреля 2019, 12:32

    У полі “Конкретна назва предмета закупівлі” краще вказувати ту інформацію, яка прописана в предметі договору. Поле “Конкретна назва предмету закупівлі” може співпадати з полем “Узагальнена назва предмета закупівлі” . Назва предмету закупівлі не може містити товари з різних кодів класифікатору ДК 021:2015. За кожним предметом закупівлі, який відрізняється за 4-ою цифрою ДК 021:2015 необхідно створювати окремий звіт про укладений договір

    Ответить
    • 12 сентября 2019, 11:06

     якщо один договір в якому різні предмети закупівлі,як я зрозуміла створювати окремий звіт, але угоду прикріплювати одну і туже

     Ответить
     • Олена
      4 октября 2019, 0:40

      Звіт про укладений договір складається один на договір. В даному випадку скільки предметів звкупівель (визначається відповідно до Порядку визначення предмету закупівлі) – стільки й договоріів. Дані звіту відносяться до одного договору: предмет закупівлі, кількість, сума і т.д.) Крім того не буде синхронізації з планом.

      Ответить
      • Zakupki.Prom.ua
       20 ноября 2019, 13:43

       Олено, дійсно, оптимально укладати окремий договір до кожного окремого предмету закупівлі. У разі, якщо склалася ситуація, що вже укладено договір на декілька предметів закупівлі за різними ДК 021:2015, то з даної ситуації можна вийти лише таким чином – створити окремий звіт про укладений договір відповідно до кожного предмету закупівлі, що містить даний договір. Звертаємо увагу, план аналогічно має бути створено до кожного предмету закупівлі окремо.

     • Zakupki.Prom.ua
      28 декабря 2019, 15:36

      По кожному коду ДК, де сума перевищує 50 тис. грн необхідно створити окремий звіт. В такому випадку на майданчику необхідно буде зазначити дані тієї самої угоди в декількох звітах. Сканована копія договору додається за бажанням. На майбутнє, радимо укладати окремі договори до кожного ДК.

      Ответить
      • Юлія
       25 февраля 2020, 17:55

       Доброго дня. Якщо є договір з 5 кодами класифікатора ( 31510000-4: Електричні лампи розжарення ▪ 44510000-8: Знаряддя ▪ 31320000-5: Електророзподільні кабелі ▪ 44320000-9: Кабелі та супутня продукція ▪ 44530000-4: Кріпильні деталі) загальна сума договору складає 65 тис. грн., а загальна сума розділилась за кодами. Чи потрібно в такому випадку публікувати звіт про укладений?

  • Тетяна
   6 марта 2019, 17:59

   Доброго дня. Звертаюся з таким питанням, перший раз робила звіт про укладений договір, відсканувала договір+ специфікацію, коли завершила та наклала підпис, виявила , що на відсканованому варіанті специфікації не стоїть номер та дата , але печатка та підпис є. Що робити в такому разі: Чи може бути за це штраф?

   Ответить
   • Світлана (модератор)
    5 апреля 2019, 12:30

    Тетяно, у вашому випадку законодавством штрафи не встановлені. При публікації звіту про укладений договір Замовник обов’язково має внести інформацію щодо договору, а саме – номер договору, дата підписання договору і термін дії договору. Сканована копія договору а також всіх додатків до нього завантажується Замовником за бажанням.

    Ответить
  • Раїса
   25 марта 2019, 12:08

   Якщо до розділу “Тендерна документація” було завантаженоь сканований договір, і вже натиснута кнопка опублікувати, що робити?

   Ответить
   • Світлана (модератор)
    5 апреля 2019, 12:32

    Якщо ви завантажили скановану копію договору при публікації першого етапу в розділі “Документація до закупівлі” та натиснули кнопку “опублікувати закупівлю” – далі є декілька варіантів. Перший – ви можете скасувати цю закупівлю в вашому особистому кабінеті на майданчику, адже на цьому етапі закупівля ще не відображається на веб-порталі Уповноваженого органу ProZorro.gov.ua. Після цього оприлюднити новий звіт і скановану копію договору додати на наступному етапі. Другий варіант – продовжити публікацію звіту про укладений договір і на наступному етапі внести інформацію щодо договору у відповідні поля на майданчику (а саме – номер договору, дата підписання договору і термін дії договору). Скановану копію договору завантажувати в такому випадку не потрібно. Сканована копія договору при публікації звіту про укладений договір завантажується Замовником за бажанням.

    Ответить
  • Юлия
   26 апреля 2019, 10:21

   Объясните пожалуйста ,что это за функция розірвання договору? Когда ее надо использовать? Это отдельный электронный договор сайта закупок или это электронная версия печатного бумажного договора?

   Ответить
   • Zakupki.Prom.ua
    26 ноября 2019, 16:06

    Добрий день, Юліє. Кнопка “Розірвати договір” існує для того, щоб проінформувати всіх в електронній системі про те, що ви розриваєте договір з вашим постачальником. Спочатку ви розриваєте договір і фіксуєте це в паперовому варіанті, а потім натиснувши на кнопку “Розірвати договір” завантажуєте даний документ в систему, додатково заповнюючи необхідні поля.

    Ответить
  • Надія
   3 мая 2019, 15:52

   При публікаії Звіту про укладений договір необхідно обов”язково тричі накласти ЕЦП, а саме: 1. Накладається ЕЦП на Оголошення; 2. Накладається ЕЦП на рішення про Переможця; 3. Накладається ЕЦП на завантажений Договір. Підкажіть на Вашому майданчику де накладається другий підпис – на рішення про переможця?

   Ответить
   • Zakupki.Prom.ua
    26 ноября 2019, 16:12

    Добрий день, Надіє. На майданчику Zakupki.Prom.ua достатньо 2 рази застосувати ЕЦП/КЕП, а саме: 1 підпис застосовуєтья на оголошення та рішення про переможця, 2 – на завантаження договору.

    Ответить
  • Роман
   24 июня 2019, 15:08

   Добрий день. Якщо опублікували договір і через день додаткову угоду до нього в якому вказана вартість і фактичний обсяг. В тексті договору є посилання на додатки (додатки не оприлюднені) хоча в договорі не згадується, що додатки є невід’ємною частиною договору. Чи є це порушенням і чи потрібно розривати укладений договір?

   Ответить
   • Zakupki.Prom.ua
    26 ноября 2019, 16:13

    Добрий день, Романе. Під час оприлюднення “Звіту про укладений договір”, Законом не передбачено обов”язку завантажувати документи (які стосуються закупівлі), а також сам договір в систему. Замовник сам, на власний розсуд вирішує чи оприлюднювати їх чи ні. Тому в даному випадку це не буде вважатись порушенням і не є причиною для розірвання договору.

    Ответить
  • Алена
   14 июля 2019, 22:50

   Здравствуйте, скажите пожалуйста,если у меня договор не набрал сумму 200000 тысяч,мне все равно нужно его вносить в прозоро?

   Ответить
   • Наталія
    17 сентября 2019, 13:29

    викладати потрібно від суми 50000

    Ответить
  • Галина
   21 октября 2019, 16:19

   В мене в Річному плані закупівель сума погоджена 50000 грн., а договір уклали на 49900 грн. Яку цифру поставити в графу “Очікувана вартість”?

   Ответить
   • Zakupki.Prom.ua
    20 ноября 2019, 13:44

    Галино, відповідно до ст.4 ЗУ “Про публічні закупівлі”, закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Тому, для уникнення запитань від контролюючих органів радимо, щоб поле “очікувана вартість” співпадало з полем “ціна договору”. В разі, коли в плані вказано суму, яка є більшою за суму договору – радимо перед публікацією звіту про укладений договір внести зміни в план таким чином, щоб очікувана вартість закупівлі в плані співпадала с ціною укладеного договору. Також стосовно оприлюдненого звіту – звертаємо увагу, що поле “очікувана вартість закупівлі” не відображається в друкованій формі звіту на сайті ProZorro, але є можливість побачити очікувану вартість на самій сторінці закупівлі.

    Ответить
    • Наталія
     20 апреля 2020, 22:48

     Можу з Вами не погодитись. Я була присутня на семінарі з публічних закупівель. Лектор на таке ж задане питання відповів, що якщо очікувана вартість більша ніж сума договору, не потрібно ніяких коригувань плану, бо це очукувана вартість, а не конкретна. А от коли б очікувана вартість була меншою за суму договору, тоді потрібно вносити зміни в план.

     Ответить
  • Людмила
   10 декабря 2019, 12:03

   Як правильно опублікувати угоду про розірвання договору, після завершення процедури закупівлі та оприлюднення звіту про укладений договір?

   Ответить
   • Zakupki.Prom.ua
    28 декабря 2019, 10:51

    ЗУ “Про публічні закупівлі” не вимагає оприлюднення угоди про розірвання договору після публікації звіту про укладений договір. Це є обов’язковим лише для надпорогових закупівель. Але за бажанням Ви можете це зробити. Для цього на майданчику в відповідному звіті необхідно натиснути “Працювати з договором” та далі – кнопку “Розірвати договір”. Потім завантажити додаткову угоду (або інший документ) щодо розірвання, вказати інформацію щодо суми оплати за договором, і описати причину розірвання договору. Далі – зберегти інформацію та застосувати ЕЦП/КЕП.

    Ответить
  • Тетяна
   17 декабря 2019, 15:13

   2 етапи опублікування звіту про укладений договір проводяться в один день? Звіт опубліковується в день підписання договору?

   Ответить
   • Zakupki.Prom.ua
    28 декабря 2019, 11:43

    Добрий день, Тетяно. Звіт публікується протягом 1 к.д. від дати підписання договору. Так, два етапи публікуються в 1 день. Публікація звіту складається з : Перший етап – публікація інформації щодо закупівлі та постачальника; Другий етап – публікація інформації щодо договору; Завершення публікації, коли звіт набуває статусу “Завершено”. Лише після набуття даного статусу, Ваш звіт з”явиться в системі ProZorro.

    Ответить
  • Юля
   20 января 2020, 14:25

   Підскажіть, як заповнити поле ідентифікатор плану закупівль?

   Ответить
  • Юля
   20 января 2020, 14:28

   Підскажіть, як заповнити поле ідентифікатор плану закупівль? Що потрібно в ньому потрібно вказувати?

   Ответить
   • Алла
    23 января 2020, 17:29

    На сторінці кожного плану в системі ProZorro є кнопка “Створити закупівлю”. Натисніть на неї і в такому разі в оголошену закупівлю автоматично буде додано ідентифікатор плану. Таким чином закупівля та план будуть зв’язані. Ручне додавання ідентифікатору плана у закупівлю Якщо ви почали створювати закупівлю, то зв’язати з планом її можна вручну. Для цього відкрийте сторінку відповідного плана та скопіюйте ідентифікатор плана закупівлі. Далі вставте ідентифікатор плана закупівлі у відповідне поле на сторінці закупівлі. А ще почитайте https://education.zakupki.prom.ua/yak-zv-yazati-plan-zakupivel-z-tenderom/

    Ответить
  • Мар'яна
   21 января 2020, 16:31

   Якщо під одним ДК є декілька договорів,як розмістити закупівлю відповідно до плану?

   Ответить
  • 23 января 2020, 14:45

   якщо порушено строки реєстрації звіту про укладений договір будуть штрафи чи ні

   Ответить
  • олена
   23 января 2020, 14:47

   якщо порушено строки реєстрації звіту про укладений договір будуть штрафи чи ні

   Ответить
  • Анна
   25 января 2020, 15:49

   Якщо в одному договорі їде декілька ДК,а указати можно лише 1ДК це вірно?

   Ответить
  • Демян
   27 января 2020, 16:45

   Доброго дня підкажіть опублікували звіт про укладений логовір, виставили скан копію підписали, і помітили що в сумі договору помилка договір на більшу суму ніж потрібно

   Ответить
  • Олександра
   3 февраля 2020, 9:53

   Доброго дня! Виникло питання про договір який укладено на весь рік, тобіш договір є на конкретну суму заплановану на рік, а рахунки будуть братися пізніше оскільки ми медичний заклад і працюємо з ліками. Як в такому випадку вікладати закупівлю?

   Ответить
  • Юлія
   25 февраля 2020, 17:56

   Доброго дня. Якщо є договір з 5 кодами класифікатора ( 31510000-4: Електричні лампи розжарення ▪ 44510000-8: Знаряддя ▪ 31320000-5: Електророзподільні кабелі ▪ 44320000-9: Кабелі та супутня продукція ▪ 44530000-4: Кріпильні деталі) загальна сума договору складає 65 тис. грн., а загальна сума розділилась за кодами. Чи потрібно в такому випадку публікувати звіт про укладений?

   Ответить
  • Анастасія
   3 марта 2020, 11:45

   Доброго дня. Підскажіть будь ласка, якщо є укладений договір на суму 30 тис. грн. пізніше додатковою угодою до даного договору суму було збільшено до 55 тис. грн., чи потрібно оприлюднювати звіт про укладений договір?

   Ответить
  • Іван
   6 марта 2020, 14:18

   Доброго дня. Після підпису виявлено технічну помилку. Вказано “Роботи” замість “Послуги”., чи можливо це виправити і чи передбачена за таке порушення відповідальність?

   Ответить
  • Іван
   6 марта 2020, 14:19

   Помилка у звіті.

   Ответить
  • Галина
   31 марта 2020, 9:15

   Доброго ранку! Роблю звіт про укладений договір. Чи є обов’язковим вказувати ідентифікатор плану закупівлі? Подробиці: https://buhgalter.com.ua/

   Ответить
  • Наталія
   8 апреля 2020, 10:56

   Чи потрібно оприлюднювати додаткові угоди до договору, якщо це був звіт про укладений договір? (сума збільшується)…

   Ответить
   • Мисев Евгений
    8 апреля 2020, 14:23

    Згідно закону, обов’язковим до оприлюднення в системі є тільки додаткові угоди до процедур закупівель (відкриті торги, переговорна процедура, конкурентний діалог тощо). Для звітів це не є обов’язковим. Хоча технічна можливість в системі є, тому, за бажанням можна оприлюднити.

    Ответить
  • Юрій
   21 апреля 2020, 18:56

   Доброго дня, підкажіть будь ласка де саме зберігається чернетка звіту про укладений договір? і чи збережеться чернетка якщо не всі поля заповнено?

   Ответить
  • Марія
   5 мая 2020, 18:21

   дуже добре і зрозуміло викладено, що б я без Вас робила. Дякую щиро.

   Ответить
  • Олена
   6 мая 2020, 9:42

   якщо звіт про договір недоопубліковано, його можна видалити?

   Ответить
   • Мисев Евгений
    8 мая 2020, 16:48

    Якщо ви не завершили публікацію звіту на майданчику – він не відображається на веб-порталі Уповноваженого органу https://prozorro.gov.ua/. Його можна скасувати в вашому особистому кабінеті на майданчику, натиснувши кнопку “Скасувати” . Але, наголошуємо – на даному етапі незавершений звіт відображається тільки в вашому особистому кабінеті.

    Ответить
    • Оксана
     16 июня 2020, 11:31

     Намагаюсь скасувати свій незавершений звіт (помилково створила закупівлю не “під відповідний план”, підписала але ще не завершила): по-перше можу вибрати тільки одну причину скасування – відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг; по-друге – потрібно завантажити рішення (???). Це має бути протокол засідання тендерного комітету/ уповноваженої особи? Чи є зразок такого протоколу? Чи скасовані звіти відображаються на веб-порталі Уповноваженого органу?

     Ответить
  • Тетяна
   7 мая 2020, 12:38

   Звіт про укладений договір: статус “Завершено” Коли заходим у працювати з договором статус повинен бути “Активний” чи “Закритий” ? чи”

   Ответить
   • Мисев Евгений
    12 мая 2020, 17:15

    Статус “Закритий” буде, якщо в рамках Звіту про укладений договір зробити Звіт про виконання договору (тобто натиснути кнопку “Звітувати про виконання” або “Розірвати договір” і заповнити відповідну інформацію). проте, якщо у вас звіт про укладений договір, звітувати про виконання такого договору необов’язково. тому статус може бути як “активний” так і “закритий”, але сама закупівля обов’язково має бути в статусі “Завершено”.

    Ответить
  • олександр
   8 мая 2020, 12:52

   за який час публікується договір після підписання

   Ответить
   • Мисев Евгений
    8 мая 2020, 17:44

    Відповідно до ч. 1, ст. 10 Закону України, договір про закупівлю та всі додатки до нього публікуються в системі – протягом трьох робочих днів з дня його укладення.

    Ответить
  • Діана
   12 мая 2020, 10:46

   Доброго дня, поясні будь ласка, якщо закладом 30.01.20р. було укладено договір на суму 7000 грн, а сьогодні додатковою угодою хочуть збільшити до 20000 грн. як в такому разі оприлюднювати звіт, яку суму прописувати в плані? оприлюднювати скан-копію всього договору чи тільки ДУ? Чи правильніше укласти новий договір?

   Ответить
   • Мисев Евгений
    21 мая 2020, 17:46

    Оптимальний вихід із ситуації – укласти новий договір та згідно закону та встановленим строкам на публікацію оприлюднити його в системі. Відповідно, і план до такого договору. Разом з тим, при роботі із закупівлями, що укладені до 19.04 2020 року замовник має керуватися законодавством, що діяло на момент укладання договору. Тому, варіант укладання додаткової угоди до договору також можливий, при цьому оприлюднення такої додаткової угоди в системі згідно старого закону не є обов’язковим.

    Ответить
  • Леся
   14 мая 2020, 15:43

   Підскажіть будьласка, як опублікувати звіт про договір, якщо в плані стоїть одна сума, а договори на цей товар різні і розбиті на різні суми?

   Ответить
   • Мисев Евгений
    22 мая 2020, 17:41

    До кожного договору потрібно створювати окремий рядок плану (з сумою, яка буде дорівнювати сумі договору).

    Ответить
  • Олександра
   19 мая 2020, 16:47

   Поясніть,будь ласка, що треба писати в графі “Інформація про технічні та якісні характеристики товарів,робіт чи послуг”

   Ответить
   • Мисев Евгений
    21 мая 2020, 17:35

    В даному полі необхідно вказувати інформацію відповідно до вашого товару/послуги/роботи з договору. Наприклад, якщо це папір, вказати його товщину, розмір, кількість. Якщо закупівля бензину, вказати октанове число, щільність і тд. Характеристики вашого предмету закупівлі.

    Ответить
  • Інна
   5 июня 2020, 15:00

   Доброго дня .Чи обов’язково завантажувати договір ,Якщо ні, то на яку норму закону посилатися?

   Ответить
   • Каміла
    5 июня 2020, 15:51

    Згідно п/п 6 пункту 1 статті 1 Закону “договір про закупівлю – господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару”, а згідно п/п 10 пункту 1 статті 10 оприлюднюється “договір про закупівлю та всі додатки до нього – протягом трьох робочих днів з дня його укладення”. Таким чином, договори по річному плану до 50 тис.грн. (не підпадають під визначення “договір про закупівлю”, в розумінні Закону) не обов’язково підвантажувати.

    Ответить
   • Мисев Евгений
    9 июня 2020, 17:05

    Уточніть,будь ласка, який тип закупівлі ви проводите.

    Ответить
  • Тетяна
   9 июня 2020, 11:22

   Чи потрібно після публікації “Закупівлі без використання електронної системи” прикріпляти “Звіт про виконання договору”?

   Ответить
   • Мисев Евгений
    10 июня 2020, 17:13

    В ЗУ “Про публічні закупівлі” такого обов’язку немає. Тому якщо у вас в організації немає внутрішніх документів або наказів місцевої влади, в яких це передбачено, ви вирішуєте на власний розсуд, чи звітувати про виконання.

    Ответить
  • Алла Макарова
   9 июня 2020, 15:43

   Казначейство требует на все закупки от 1 грн до 50тис грн. прикреплять сканкопии договора. На сколько законны данные требования?

   Ответить
   • Мисев Евгений
    10 июня 2020, 17:11

    Законом не передбачено обов’язку завантажувати скановану копію підписаного договору під час публікації в системі “Закупівлі без використання електронної системи закупівель” (звіт про укладений договір). Технічно замовник може це зробити, але робить він це, за власним бажанням.

    Ответить
    • Лілія
     11 июня 2020, 15:01

     Тобто для закупівлі по Звіту про договір без використання системи не обов’язково оприлюднювати ні 1) сканокопії договору/додатків/накладних, ні 2) повідомлення про внесення змін/розірвання, ні 3) звіт про виконання договору?

     Ответить
     • Мисев Евгений
      15 июня 2020, 17:12

      Так, абсолютно вірно. Виключенням є лише звіт про договір про закупівлю, предмет закупівлі якого направлений на боротьбу з COVID-2019 (закупівлі в рамках постанови від 20.03.2020 №225 КМУ).

      Ответить
  • Світлана
   10 июня 2020, 11:29

   ДУЖЕ ВАМ ВДЯЧНА .

   Ответить
  • Наталія
   10 июня 2020, 11:36

   Доброго дня! Чи потрібно друкувати звіт про виконання договору в закупівлі без використання електронної системи?

   Ответить
   • Мисев Евгений
    11 июня 2020, 17:31

    Закон не зобов’язує. На власний розсуд замовника.

    Ответить
  • Роман
   11 июня 2020, 14:36

   Які є вимоги до сканокопій договору/додатків? Чи можуть оприлюднені сканокопії бути чорно-білі (відтінки сірого)?

   Ответить
   • Мисев Евгений
    15 июня 2020, 17:12

    Так, скан копії можуть бути чорно-білі чи кольорові (будь-якого кольору, відтінку тощо). Головне, щоб можна було розібрати текст і сам файл був у загальнодоступному форматі (наприклад PDF).

    Ответить
  • Анжеліка
   12 июня 2020, 12:32

   Як правильно писати протокол?

   Ответить
   • Мисев Евгений
    24 июня 2020, 16:40

    Дивлячись який протокол потрібно підготувати. На навчальній платформі Prozorro є приклади протоколів.

    Ответить
  • Олег
   15 июня 2020, 10:53

   Чи обов’язково заповнювати дані про ціну товарів (“ціна за одиницю”) для КО (комунальних організацій) ?

   Ответить
   • Мисев Евгений
    24 июня 2020, 16:52

    Ціна за одиницю товару під час публікації звіту заповнюється суб’єктами, визначеними у статтях 75, 77-79 Господарського кодексу України.

    Ответить
  • Олена
   15 июня 2020, 13:38

   Договір на суму 50 грн. опубліковувати як Закупівлю без використання електронної системи ???

   Ответить
   • Мисев Евгений
    24 июня 2020, 16:53

    Закупівлі із сумою 50 тис. грн потрібно проводити через електронну систему як спрощену закупівлю.

    Ответить
  • Оксана
   16 июня 2020, 12:11

   Намагаюсь скасувати свій незавершений звіт (помилково створила закупівлю не “під відповідний план”, підписала але ще не завершила): по-перше – показує тільки одну причину скасування –” відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг”; по-друге – потрібно завантажити рішення (???). Це має бути протокол засідання тендерного комітету/ уповноваженої особи? Чи є зразок такого протоколу? Чи скасовані звіти відображаються на веб-порталі Уповноваженого органу?

   Ответить
   • Мисев Евгений
    24 июня 2020, 16:35

    Скасовані звіти не відображаються на веб-порталі Уповноваженого органу. Якщо при публікації звіту про договір про закупівлю ви допустили якусь помилку, але ще не завершили публікацію закупівлі, ви можете її не скасовувати і просто залишити в статусі “Активна”. В такому випадку закупівля також не буде опублікована на веб-порталі, а буде відображатися лише у вашому кабінеті. Якщо все ж таки хочете скасувати, тоді потрібно обрати єдину доступну причину зі списку та завантажити протокол (прикладу немає).

    Ответить
  • Людмила
   19 июня 2020, 11:46

   Добрий день, закупівлю від 0,01 грн до 50000,00 грн повинна опубліковувати уповноважена особа, чи можна це зробити ще представнику тендерного комітету? Дякую)

   Ответить
   • Мисев Евгений
    24 июня 2020, 16:30

    Закупівлі до 50 тисяч гривень може проводити будь-хто, кого призначили відповідальним. Це може бути уповноважена особа, член тендерного комітету, просто співробітник підприємства, на якого поклали відповідні обов’язки.

    Ответить
  • Олександр
   19 июня 2020, 14:20

   Чи може закупівлі до 50 тисяч також проводити уповноважена особа? Тобто чи може уповноважена особа проводити закупівлі до 50 тисяч (Звіт про договір) та спрощені закупівлі ?

   Ответить
   • Мисев Евгений
    24 июня 2020, 16:29

    Так, уповноважена особа може проводити будь-які закупівлі. Просто пропишіть в положенні, за проведення яких закупівель відповідальна ваша уповноважена особа.

    Ответить
  • Ольга
   23 июня 2020, 9:12

   13 квітня 2020 року був опублікований додаток до річного плану закупівлі на 2020 рік по об’єкту «Реконструкція покрівлі будівлі », в якому було вказано планову суму закупівель – 197 152,68 грн. Договір підряду на виконання робіт був зареєстрований в Управлінні Державної казначейської служби України 16 квітня 2020 року (до прийняття змін до Закону України “Про публічні закупівлі”). Загальна вартість робіт за Договором у відповідності з договірною ціною та кошторисною вартістю складає: 1 327 469,35 грн.. У тому числі: – На 2020 р. – 197152,68 грн. На 2021 р. – 1130316,67 грн. В зв’язку зі збільшенням фінансування на 2020 рік необхідно внести зміни до додатку до річного плану закупівель а саме: – На 2020 р. – 1 327 469,35 грн. Також було опубліковано звіт про укладений договір на 197152,68 грн. Як вчинити в даній ситуації. Чи можна опублікувати ще один звіт про укладений договір на різницю суми 1130316,67 грн? Роботи за даним договором виконані.

   Ответить
   • Мисев Евгений
    24 июня 2020, 16:23

    Якщо я правильно зрозумів, сума договору та сума опублікованого звіту у вас відрізняються. Якщо це дійсно так, тоді це неправильно. Вам з самого початку потрібно було вносити до річного плану загальну суму, яка розрахована на декілька років, і на цю ж суму публікувати звіт про договір про закупівлю. Як правильно вчинити в даній ситуації сказати важко, оскільки однозначно правильного рішення немає. Деякі можливі варіанти на мою суб’єктивну думку: опублікувати додаткову угоду у вашому звіті і перед її підписанням редагувати суму основного договору; опублікувати новий звіт на залишок суми; визначити протоколом раніше опублікований звіт помилковим і опублікувати новий на загальну суму. Якщо є можливість, вам краще порадитися з контролюючими органами.

    Ответить
  • 25 июня 2020, 12:16

   Доброго дня! По нашому плану закупівель (додаток до плану) на 2020р. всі закупівлі заплановані як закупівлі Без використання електронної системи, так як всі суми до 200,0тис.грн. і до 1500,0тис.грн. Зараз по новому Закону при здійсненні закупівель ми зобов’язані викладати Звіти про укладені договори якщо такі закупівлі менше 50,0тис.грн.?

   Ответить
   • Мисев Евгений
    30 июня 2020, 17:58

    Якщо сума на рік по одному предмету закупівлі не перевищує 50 тисяч гривень, в системі потрібно публікувати звіт про договір про закупівлю (звіт про укладений договір). Якщо від 50 до 200 тисяч (для робіт до 1,5 мільйона) – це спрощена закупівля.

    Ответить
  • Аліна
   25 июня 2020, 18:11

   Доброго дня! При публікації плану до закупівлі без використання ел. системи не було накладено підпис (точніше система не підтягнула два рази грузив на тритій раз підтянув а коли натиснула кнопку підписати а далі все начебто загрузилось) коли публікувала звіт не звернула уваги на план. Звіт оприлюднила підписала все добре підпис накладено. Підкажіть буде це порушенням?

   Ответить
   • Мисев Евгений
    30 июня 2020, 17:56

    Якщо план у вас знаходиться в статусі “Оголошено тендер” – редагувати його на даній стадії можливість відсутня. Якщо ж ви не робили прив’язку до закупівлі і план знаходиться в статусі “Запланований” – в нього можна внести зміни. Проте в системі буде відображатися дата внесення змін і ситуація, коли план редагується після проведення закупівлі є не зовсім коректною.

    Ответить
  • Ірина
   7 июля 2020, 23:45

   За кодом 90510000-5 на початку року був річному плані сума 840 грн і дана процедура була як звіт без застосування електронної системи , зараз внесено зміни по даному коду до суми 10000 і написано за спрощеною процедурою. В мене питання 10 тис вносити як звіт по укладених договорах чи як спрощена процедура. Учасник один і готовий підписати договір

   Ответить
   • Мисев Евгений
    14 июля 2020, 17:40

    Добрий день! Якщо за рік за одним кодом ДК (90510000-5) сума не перевищуватиме 50 000 грн., то ви можете публікувати дану закупівлю як звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи.

    Ответить
  • Олена
   9 июля 2020, 11:29

   Доброго дня, підкажіть, будь ласка, уклали 1 договір по 3 кодах ДК 021:2015. Потрібно опубліковувати три звіти “Закупівля без використання електронної системи” по кожному коду окремо і на відпдвідну суму по коду чи на загальну суму договору по т рьох кодах??? Дякую.

   Ответить
   • Мисев Евгений
    14 июля 2020, 17:39

    Добрий день! Якщо за договором здійснюється придбання одразу декількох предметів закупівлі, необхідно оприлюднити в системі декілька звітів, в яких буде вказано реквізити одного і того ж договору, та в полі з інформацією про ціну договору вказати вартість придбання окремого предмету закупівлі.

    Ответить
  • Лілія
   4 августа 2020, 14:32

   Код ДК товару (для звіту без використання системи) вказувати по 4-ій цифрі чи потрібно деталізувати?

   Ответить
   • Мисев Евгений
    5 августа 2020, 17:52

    Згідно п. 14 Наказу 1082 “Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі” у звіті про договір про закупівлю без використання електронної системи не передбачено внесення інформації щодо кожної номенклатурної позиції предмету закупівлі. Порядок визначення предмета закупівлі визначено в Наказі № 708, відповідно до якого предмет закупівлі товарів і послуг визначається за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника.

    Ответить
  • Людмила Негода
   28 августа 2020, 12:13

   Величезне дякую за чудову роботу , все доступно розписано кожний крок кожну кнопочку!!! Бо працєюмо з великим острахом … Але ваша команда розумнички , як наче біля тебе стоїть учитель і шепче на вушко , як правильно зробити. Ще раз дуже , дуже дякую!!

   Ответить
   • Мисев Евгений
    28 августа 2020, 15:49

    Щиро дякуємо вам за ці слова. Дуже приємно)

    Ответить
  • Лілія
   4 сентября 2020, 10:48

   Чи потрібно публікувати звіт про договір про закупівлю без системи в разі укладення цивільно-правового договору про надання послуг (виконання робіт) з фізичною особою (не ФОП)? Видатки на оплату винагороди будуть здійснюватися по КЕКВ 2111

   Ответить
   • Мисев Евгений
    23 сентября 2020, 17:53

    Якщо у вас сума не перевищує 50 тисяч по одному предмету закупівлі на рік і ви укладаєте договір, який передбачає надання послуг фізичною особою (за умови, що це саме цивільно-правовий договір, а не трудовий), в такому випадку необхідно дотримуватись норм Закону “Про публічні закупівлі” і опублікувати в системі звіт.

    Ответить
  • Надія
   17 сентября 2020, 14:51

   Завантажила договір, вказала інформацію і не переходить до наступного пункту “Завершити закупівлю з ЕЦП/КЕП” висвічує повідомлення “Перепрошуємо. Виникла проблема публікації даних, проте ми вже працюємо над її вирішенням.” Що робити далі?

   Ответить
   • Мисев Евгений
    22 сентября 2020, 17:12

    Для вирішення даної проблеми уточніть, будь ласка, ваші контактні дані, або ж зателефонуйте до служби підтримки за телефоном 0800 500 015.

    Ответить
  • Наталья
   18 сентября 2020, 13:56

   ЯК створити звіт про виконання договору для закупівлі без використання електронної системи

   Ответить
   • Мисев Евгений
    24 сентября 2020, 17:40

    Згідно Закону України “Про публічні закупівлі” звіт про виконання договору про закупівлю в електронній системі закупівель протягом 20 робочих днів з дня його виконання сторонами.
    Щоб сформувати звіт про виконання договору, на сторінці “Договір про співпрацю” натисніть на кнопку “Звітувати про виконання”, вкажіть інформацію про договір. Чи підвантажувати документи замовник вирішує на власний розсуд, так як Закон не зобов’язує цього робити. Закон не зобов’язує робити звіт про виконання для закупівель без використання електронної системи.
    Більш детальну інструкцію про звіт про виконання договору можна переглянути за посиланням.

    Ответить
  • Антон
   21 сентября 2020, 16:40

   скажіть будь ласка, якщо я виставив план закупівель на компютерну техніку і закупляю за одним договором компютери а за другим принтери, як повязати 2 договора з оним планом? мені чомусь це не вдається з

   Ответить
   • Мисев Евгений
    24 сентября 2020, 17:42

    Згідно з ст. 4 ЗУ “Про публічні закупівлі” закупівля здійснюється відповідно до річного плану, саме тому в електронній системі закупівель передумовою створення закупівлі є річний план закупівлі. Відповідно до технічної реалізації системи, зв’язати план можна лише з однією закупівлею. Тому, для кожної із закупівель, вам необхідно створити окремий план.

    Ответить
  • 7 октября 2020, 14:19

   Як зробити звіт по договору

   Ответить
   • Мисев Евгений
    8 октября 2020, 17:37

    Щоб сформувати звіт про виконання договору, замовнику необхідно зайти на сторінку закупівлі та відкрити вкладку “Працювати з договором”, після чого натиснути на кнопку “Звітувати про виконання”. На сторінці, що з’явиться, варто вказати інформацію про суму фактичної оплати за договором і за бажанням завантажити документ. Далі натиснути на кнопку “Зберегти”. Перевіривши правильність заповнених даних необхідно підписати внесені зміни ЕЦП/КЕП.
    Звертаємо увагу, що чинне законодавство не зобов’язує звітувати про виконання в закупівлях без використання електронної системи, замовник самостійно вирішує, чи публікувати даний звіт про виконання договору (це не стосується закупівель для боротьби з COVID-19).

    Ответить
  • Олег
   22 октября 2020, 16:37

   Чи важливий при закупівлях без використання системи такий показник “час укладення договору” (в Звіті про договір)?

   Ответить
   • Мисев Евгений
    26 октября 2020, 18:20

    Згідно Цивільного кодексу, договір набирає чинності з моменту його укладення. тому в електронній системі потрібно відобразити цей момент. Чисто з функціональної точки зору, час ні на що не впливає, але є обов’язковим для заповнення.

    Ответить
  • инна
   4 ноября 2020, 9:52

   как добавить вторую позицию

   Ответить
   • Мисев Евгений
    5 ноября 2020, 18:24

    Щоб додати номенклатурну позицію товарів або послуг у блоці «Товари, роботи та послуги» натисніть кнопку «Додати позицію». Щоб зекономити свій час, ви можете «Копіювати позиції», тоді інформація автоматично буде скопійована з попередньої позиції. Для цього потрібно натиснути на вікно «Копіювати позицію». Вам залишиться лише відредагувати необхідні дані. Дивіться коротке відео.

    Ответить
  • Анна
   23 ноября 2020, 17:27

   Договір на надання послуг підписаний 20.11.2020 роком , але в пункті 2 Договору прописано, що згідно п.3 ст631 Цивільного кодексу уУкраїни дія цього договору розповсюджується на взаємовідносини між сторонами з 09.10.2020 року до 31.12.2020 року. В опублікуванні звіту до договору (без використання електронної системи) яку дату ставити в розділі – строк надання послуг – дату підписання 20.11.2020 року чи дату виникнення взаємовідносин між сторонами ( 09.10.2020 року). Апотім в розділі “вказати інформацію про договір” – дата підписання 20.11.2020 року , а договор дійсний з 09.10.2020 року до 31.12.2020 року???

   Ответить
   • Мисев Евгений
    27 ноября 2020, 18:14

    Добрий день!
    Інформація, опублікована у звіті про договір про закупівлю без використання електронної системи, повинна відповідати підписаному договору. Саме тому в електронній системі строк надання послуг вам необхідно вказати у відповідності до договору: з 09.10.2020 р. до 31.12.2020 р.
    Водночас ч.2 ст.631 Цивільного кодексу України визначено, що договір набирає чинності з моменту його укладення, тому в розділі “Робота з договором” строк дії договору розпочинається з 20.11.2020р. (дата підписання договору).

    Ответить
  • Ніна
   18 декабря 2020, 15:42

   Доброго дня, підкажіть будь ласка чи можна укласти додаткову угоду про більшення суми договору який не первищує 50 тис.

   Ответить
   • Мисев Евгений
    24 декабря 2020, 16:32

    В законі не визначені підстави, при яких можна вносити зміни до подібних договорів. В такому випадку повідомлення про внесення змін до договору в закупівлі без використання електронної системи публікується за рішенням замовника.
    Але у разі, якщо виникла нова потреба в додатковому об’ємі товару, робіт чи послуг, радимо підписати новий договір про закупівлю, та до нього опублікувати звіт про договір про закупівлю без використання електронної системи закупівель.

    Ответить
  • Ольга ПОУМБ
   5 февраля 2021, 15:45

   Якщо договір на медичні послуги (передрейсовий медичний огляд водія) на рік на загальну суму умовно 3000,00 грн., а рахунки будуть надходити кожний місяць – чи потрибно завершувати закупівлю в день оприлюднення закупівлі? Сума договору може змінитися ( бо залежить від кількості днів виїздів водія) – як збільшити (внести) суму договору(додаткову угоду) в системі (а саме: змінити заплановану суму) якщо завершили закупівлю в день оприлюднення договору?

   Ответить
   • Мисев Евгений
    12 февраля 2021, 13:27

    Добрий день. Якщо ви маєте на увазі чи потрібно “звітувати про виконання” в день оприлюднення закупівлі, то ні. Так як робити це необхідно протягом 20 робочих днів з дня закінчення строку дії договору про закупівлю або його виконання сторонами (повного), або його розірвання. Також акцентуємо вашу увагу, що відповідно до ЗУ “Про публічні закупівлі”, у замовника немає обов’язку звітувати про виконання під час оприлюднення закупівлі без використання електронної системи. Але технічна можливість у вас така є. Тому у випадку вашого бажання, зробити ви це можете.
    Якщо ви в закупівлі вже звітували про виконання, то ваш договір вважається “Закритим”. І технічна можливість вносити зміни зникає.

    Якщо ви маєте на увазі саме натискання кнопки “Завершити закупівлю з КЕП” після завантаження договору – то так, це потрібно робити в день оприлюднення закупівлі, ця дія просто підтверджує завершення публікації, далі у вас буде можливість вносити зміни до договору.

    Ответить
  • Тетяна
   8 февраля 2021, 15:53

   Доброго дня!Прошу допомоги,я не зареєструвала договір у січні,але він зареєстрований в казначействі,проплати по ньому не було.Чи є це порушення і як можна це виправити.?Обов”язково реєструвати договір чи можна вже проплачену накладну згідно цього договору?Дякую

   Ответить
   • Мисев Евгений
    12 февраля 2021, 13:23

    Добрий день. Якщо ви маєте на увазі те, що не опублікували в системі прямий договір, то в даному випадку це являється порушенням. Відповідно до ч. 3 ст. 3 ЗУ “Про публічні закупівлі” (далі Закон), замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Робити це необхідно протягом трьох робочих днів з дня укладення договору про закупівлю. Ви самостійно, на власний розсуд вирішуєте, чи публікувати договір з порушенням термінів в системі.

    Ответить
  • Катерина
   21 февраля 2021, 13:35

   Добрий день. Підкажіть що робити. Договір наданий постачальником без урахування ПДВ а видаткова накладна з урахуванням ПДВ сума загальна не змінна і кількість товару не змінна ( постачальник помилково не вказав у договорі у т. ч. ПДВ. Опубліковано звіт про укладений договір, що робити – розривати договір і приписувати що він з ПДВ

   Ответить
   • Мисев Евгений
    4 марта 2021, 15:49

    На нашу суб’єктивну думку, якщо є така можливість – краще підписати новий договір виправивши допущену помилку. Або хоча б укласти додаткову угоду. У випадку підписання нового договору вам потрібно буде опублікувати новий звіт.

    Ответить
  • Наталія
   3 марта 2021, 16:20

   Що треба вказувати в цій позиції “інформацію про технічні та якісні характеристики товарів, робіт чи послуг”? Якщо можна наведіть приклад.

   Ответить
   • Мисев Евгений
    9 марта 2021, 18:32

    Це залежить, що конкретно ви закуповуєте. Наприклад, для паперу: колір, формат, щільність, білизна, клас і т.д.

    Ответить
  • Павло
   24 марта 2021, 16:14

   Підкажіть будь ласка який порядок дій якщо закупівлі у різний час з початку року перевищили відмітку у 50 тис?

   Ответить
   • Мисев Евгений
    25 марта 2021, 18:45

    Якщо ви опублікували закупівлю без використання електронної системи, але протягом року ця сума перевищила 50 тис грн., ми радимо провести спрощену закупівлю за даним предметом закупівлі. В цьому випадку вартісні межі не повинні перевищувати суму встановлену у п.1 і 2 ч. 1 ст. 3 ЗУ “Про публічні закупівлі”.

    Ответить