• Що нового з’явилося у жовтні для державних замовників?

  Этой статьи еще нет на русском, но вы можете прочитать ее на украинском языке.

  Джерело фінансування

  У планах закупівель з’явилось поле «Джерело фінансування». У зв’язку із цим є декілька змін, що стосуються публікації планів та публікації закупівель.

  Коли ви публікуєте план надпорогової закупівлі, маєте обов’язково заповнювати це поле. Коли публікуєте план допорогової закупівлі, джерело фінансування вказувати не обов’язково.

  Але що робити, якщо оголошуєте закупівлю та прив’язуєте до неї план, що був створений до оновлення ProZorro? Адже у старих планах поле «Джерело фінансування» було відсутнє.

  Щоб прив’язати такий старий план до закупівлі, зайдіть на його сторінку, натисніть «Редагувати план» та заповніть поле із джерелом фінансування. Після цього ви зможете легко зв’язати план із закупівлею, яку оголошуєте. І не забудьте підписати план електронним підписом після редагування!

  Детальніше про джерело фінансування та як тепер публікувати плани читайте у нашій довідці «Як створити план закупівель».

  1_джерело фінансування

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Нові статуси планів

  Ще одне оновлення від ProZorro — детальні статуси планів. Раніше в системі планам надавалися лише два статуси — чернетка та опублікований. Але щоб статуси стали більш інформативними, додали наступні типи:

  • заплановано — план опублікований, але не прив’язаний до закупівлі.
  • оголошено тендер- план опублікований та прив’язаний до закупівлі
  • скасовано — план скасовано взагалі

  За правилами ProZorro, план, який був прив’язаний до однієї закупівлі, неможливо прив’язати потім до іншої, тож враховуйте це при публікації планів.

  Детальніше про нові статуси планів також читайте у довідці «Як створити план закупівель».

  2_статуси планів

  Закупівля через централізовану закупівельну організацію (ЦЗО)

  Якщо ви користуєтеся послугами ЦЗО, під час створення плану закупівель у полі з типом процедури можете вибрати «Закупівлю через централізовану закупівельну організацію». Таким чином план потрапить до ЦЗО і закупівельна організація зможе оголосити для вас закупівлю за ним.

  3_Закупівля через централізовану закупівельну організацію (ЦЗО)

  Звіт про закупівлю за кошти донорів

  Якщо ви закуповуєте щось за донорські кошти, ця новина для вас. При публікації звіту про укладений договір відтепер є можливість вказати що закупівля проводилась за кошти донорських організацій.

  Щоб активувати цю можливість, зверніться до наших менеджерів на гарячу лінію, а ми підключимо для вас цей інструмент.

  4_Звіт про закупівлю за кошти донорів

  Всі інструкції — на відстані одного кліку

  Відтепер відповіді на запитання стають ближчими. Усі інструкції для державних замовників з нашої бази знань знаходяться у пункті «Довідковий центр» розділу «Послуги та аналітика». Ми маємо допоміжні матеріали щодо усіх дій, які вам треба робити на майданчику. А якщо якоїсь інструкції вам не вистачатиме, або щось незрозуміло — повідомте нам про це.

  5_Всі інструкції – на відстані одного кліку

  Допомога зі звітом

  Ми знаємо, що у вас часто виникають складнощі із публікацією звіту про укладений договір. Але відтепер у вас завжди буде можливість швидко уточнити, як правильно публікувати звіт та перевірити себе. Коли ви почнете публікувати звіт про укладений договір, зверніть увагу на підказку та звіртеся із покроковою інструкцією щодо публікації звіту.

  Перечитайте ще раз довідку «Як опублікувати Звіт про укладений договір».

  6_Допомога зі звітом

   

  Комментарии (0)

  • На данный момент комментариев нет.