• Що нового з’явилося у травні для державних замовників на Zakupki.Prom.ua

  Этой статьи еще нет на русском, но вы можете прочитать ее на украинском языке.

  Дізнавайтесь орієнтовну кількість переглядів вашої закупівлі

  Відтепер ви можете бачити орієнтовну кількість переглядів вашої закупівлі у системі Prozorro на основі відкритої інформації. Таким чином ви будете мати більше контролю над своєю закупівлею.

  Дізнавайтесь орієнтовну кількість переглядів вашої закупівлі_Zakupki.Prom.ua

  • Якщо під час прийому пропозицій вам здаватиметься, що у тендеру недостатня кількість переглядів — запросіть додатково постачальників, щоб підвищити конкуренцію.
  • Якщо після прийому пропозицій є велика кількість переглядів, але мала кількість пропозицій або вони взагалі відсутні, тоді варто переглянути вимоги у тендерній документації до учасників або предмету закупівлі.

  Сподіваємось, що кількість переглядів закупівлі допоможе вам зменшити кількість закупівель, що не відбуваються через відсутність постачальників. Детальніше можете прочитати в інструкції про цей інструмент.

  Знаходьте постачальників у закупівлі covid-19 швидше

  Щоб допомогти вам знаходити постачальників у закупівлі для боротьби з covid-19, ми розробили інструмент пошуку та запрошення постачальників.
  Вам потрібно лише створити заявку у розділі «Пошук постачальників під covid-19» та дочекатись постачальників, що відгукнуться.

  Знаходьте постачальників у закупівлі covid-19 швидше_Zakupki.Prom.ua

  Важливо наголосити, що цей інструмент не є процедурою Prozorro. Він просто допомагає знайти постачальника потрібних товарів, а далі взаємодія з ним відбувається згідно з чинним законодавством. Докладніше дізнавайтесь в інструкції про цю можливість.

  Оновлюємо категорію замовника

  Нова редакція закупівельного закону встановила оновлений перелік категорій замовників. Щоб ви могли вказати цю категію правильно, ми у кабінеті розширили список категорій замовників.

  Оновлюємо категорію замовника_Zakupki.Prom.ua

  Всі замовники, що раніше належали до загальної категорії відтепер мають обрати нову. Зараз вона автоматично змінилась на «Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади». Ви можете залишити цю категорію або ж змінити на будь-яку іншу, згідно із типом вашої організації.

  Перевірити категорію можна у кабінеті в розділі «Дані про компанію».Оновлюємо категорію замовника_Zakupki.Prom.ua

   

   

  На цьому в нас все. Пишіть нам відгуки та розповідайте про свій досвід роботи із майданчиком, адже ми прагнемо ставати якомога зручнішими для вас.

  Комментарии (0)

  • На данный момент комментариев нет.