• Процедура двоетапних торгів

  Замовник може оголосити закупівлю за однією із двох процедур. Двоетапні торги мають об’єднані періоди уточнень та прийому пропозицій, а також мають період пре-кваліфікації, на відміну від простих торгів.

  Період уточнень та подачі пропозиції

  Замовник публікує оголошення про закупівлю та зазначає дату завершення періоду подання пропозиції.

  Тривалість періоду не може бути меншою, ніж 5 календарних днів та 30 хв.

  Учасники можуть подавати пропозиції до останнього дня включно та ставити запитання протягом всього періоду, окрім останнього дня.

  Пропозиції складаються з 3 частин: технічної, кваліфікаційної та цінової.

  Подача пропозиції до закупівлі.

  Обираємо тендер, до якого плануємо подати пропозицію. Натисніть на його назву, щоб перейти на сторінку тендеру зі всією необхідною інформацією.

  Щоб наступного разу швидко знайти потрібний тендер, додайте його до обраного. Якщо плануєте взяти участь, натисніть «Запланувати участь».  Потрібно запланувати дії щодо закупівлі, скористайтесь «Нотатками».

  На сторінці тендеру ознайомтесь з всією інформацією та тендерною документацією, відповідно до якої потрібно буде підготувати документи.

  Щоб подати свою ціну, натисніть на кнопку «Створити пропозицію» та впишіть свою цінову пропозицію, яка має бути не вище ніж сума закупівлі.

  Зверніть увагу. Двоетапні торги мають етап пре-кваліфікації, на якому відкриваються документи з технічним описом пропозиції та документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям.

  Файли типу «Документи, що підтверджують кваліфікацію» та «Технічні специфікації» відкриваються до аукціону. Якщо ці документи відповідають вимогам тендеру, то замовник допускає учасника до аукціону.

  Тому потрібно завантажити вище зазначені документи, обов’язково правильно вказати їх тип (щоб у разі помилки не відкрилась цінова пропозиція на пре-кваліфікації) та, в разі необхідності, повідомити про конфіденційність:


  Щоб змінити тип файлу документу пропозиції, необхідно відкликати пропозицію та подавати її заново до закінчення терміну прийому пропозицій. При цьому при відкликанні пропозиції сума сплати за участь в тендері повертається на ваш баланс.

  Для позначення конфіденційної інформації скористайтесь чекбоксом «конфіденційно» під назвою файлу. Конфіденційність файлу необхідно аргументувати (мінімум 30 символів) у відповідному полі.

  В результаті пре-кваліфікації замовник приймає рішення про допуск учасника до участі в аукціоні (статус учасника «Допущений до участі») чи відхилення його пропозиції (статус учасника «Пропозицію дискваліфіковано») із завантаженням відповідних протоколів по кожному учаснику.

  Якщо замовник допустив учасника до аукціону, то статус його пропозиції зміниться на «Активно».

  Пре-кваліфікація учасників

  На етапі пре-кваліфікації замовнику відкриваються документи, які підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, та документи, що містять технічний опис предмета закупівлі.

  Замовник оцінює відповідність пропозицій кваліфікаційним та технічним вимогам та завантажує по кожному учаснику протокол рішення з відхиленням або допущенням до аукціону.

  Якщо після пре-кваліфікації залишилось менше двох учасників, процедура автоматично переходить до етапу кваліфікації. У разі допущення до наступного 2 і більше учасників, процедура переходить до етапу «Аукціон».

  Аукціон

  Проходження аукціону для всіх процедур є однаковим. Детально прочитати можна тут: Як відбувається електронний аукціон або переглянути відеоінструкцію.

  Кваліфікація та визначення переможця

  Після завершення редукціону замовник почергово розглядає пропозиції учасників в починаючи з мінімальної ціни. У випадку невідповідності пропозиції учасника умовам закупівлі замовник дискваліфікує його та переходить до розгляду пропозиції наступного учасника, який пропонується системою. Після того, як замовник визначився з переможцем, він не розглядає пропозиції інших учасників.

  Для підтвердження свого рішення про вибір переможця або про дискваліфікацію замовник завантажує до системи відповідні документи, що підтверджують його рішення. Ці документи зберігаються в системі разом з повною історією редукціону.

  Після завантаження рішення про переможця закупівля набуває статус «Пропозиції розглянуто» і настає етап підписання договору. Учасники підписують договір за межами системи.

  Існує імовірність того, що на етапі підписання договору можуть бути з’ясовані нові обставини. Наприклад, постачальник відмовляється від пропозиції, не може підтвердити свою здатність виконати умови постачання, тощо. В цьому разі можна повернути учасника на етап кваліфікації та дискваліфікувати його.

  Після підписання договору замовник завантажує договір та закупівля набуває статусу «Завершено». Ця дія незворотна.

  Ця стаття вам була корисна?

  Дякуємо за відгук!
  Якщо вам бракує чогось у статті чи відео - напишіть про це, щоб ми могли покращитись.

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.