• Перегляд закупівлі

  Отже, ви знайшли потрібну закупівлю. Натисніть на його назву у списку, щоб перейти на сторінку закупівлі та ознайомитись з умовами. Щоб наступного разу швидко знайти закупівлю, додайте її до обраного. Якщо плануєте участь, натисніть Запланувати участь.

  На сторінці закупівлі знаходиться вся необхідна інформація щодо процедури закупівлі, її статусу, періодів та предмету.

  Після діаграми життєвого циклу закупівлі знаходиться інформація щодо очікуваної вартості, розміру мінімального кроку пониження під час аукціону та необхідності надавати забезпечення тендерної пропозиції:

  Зверніть увагу на список позицій закупівлі, кількість, дату та місце доставки, та ознайомтесь з прикладеними документами.

  Якщо інформації недостатньо для формування цінової пропозиції, можна поставити запитання замовнику. Запитання задаються на етапі уточнень і до дати та часу, що вказані на сторінці запитань:

  Якщо ви працюєте з великою кількістю закупівель, всю важливу інформацію щодо закупівлі можна занести до нотатки.

  Нотатку можна зберегти, редагувати чи видалити текст повністю.

  Кваліфікований електронний підпис (КЕП)

  Інформація про те, що електронний підпис на закупівлі відсутній означає, що замовник при створенні закупівлі не завантажив свій КЕП. В допорогових закупівлях він не зобов’язаний це робити.

  Оскарження закупівель

  Якщо ви маєте підстави для оскарження закупівлі, то порядок такого оскарження зазначено в:

  • п.14 Порядку здійснення допорогових закупівель (http://zakupki.prom.ua/regulations/state)
  • ст.18 ЗУ “Про публічні закупівлі”, якщо закупівля понадпорогова (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/922-19/page)
  • ст.10 ЗУ “Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони” при проведенні переговорної процедури для потреб оборони (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1356-viii)

  Оскарження допорогової закупівлі

  У допорогових закупівлях можна подати лише вимогу. Зробити це можна на сторінці тендеру у вкладці Вимоги до вказаної дати та часу:

  Після подання вимоги замовник протягом 3 днів розглядає її, приймає і оприлюднює рішення щодо неї. У разі ігнорування замовником вимоги або невдоволення ініціатора відповіддю, вона автоматично набуває статусу “Звернення” та підлягає розгляду Комісією з розгляду звернень. Рішення комісії має рекомендаційний характер та публікується веб-сайтах майданчиків та офіційному веб-порталі Уповноваженого органу https://prozorro.gov.ua/. Розгляд вимоги та звернення не зупиняє процесу проведення закупівлі.

  Оскарження надпорогової закупівлі

  У надпорогових закупівлях скарги подаються до Антимонопольного комітету України суб’єктом оскарження у формі електронного документа через електронну систему закупівель:

  Строки подання:

  – скарги щодо тендерної документації можуть подаватися з моменту оприлюднення оголошення про проведення торгів, але не пізніше ніж за 4 дні до дати початку прийому пропозицій;

  – скарги щодо прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки пропозицій учасників, подаються протягом 10 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, але до дня укладення договору про закупівлю.

  Подання скарги до органу оскарження платне. Розмір оплати визначається Кабінетом Міністрів України та становить:

  • 5 тис. грн – у разі оскарження процедури закупівлі товарів або послуг
  • 15 тис. грн – у разі оскарження процедури закупівлі робіт

  Подані скарги і прийняті рішення по ним оприлюднюються на порталі Уповноваженого органу https://prozorro.gov.ua/.

  Ця стаття вам була корисна?

  Дякуємо за відгук!
  Якщо вам бракує чогось у статті чи відео - напишіть про це, щоб ми могли покращитись.

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.