• Особливості закупівель фармацевтичної продукції: як вказувати категорії за класифікаторами

  Кожен замовник, що оголошує закупівлю, де предметом виступає фармацевтична продукція (категорія 336 за класифікатором ДК 021:2015 та її підкатегорії) має вказати також категорію продукції за класифікатором МНН та АТХ (рекомендовано).

   

  Ви вже маєте можливість вказати необхідні класифікатори у своєму кабінеті при створенні закупівель усіх типів (окрім процедури ЕСКО).

  Для цього:

   

  1. Під час створення нової закупівлі виберіть категорію класифікатора ДК 021:2015 33600000-6-Фармацевтична продукція або її підкатегорію. Натисніть кнопку Вибрати на підтвердження.
  2. Натисніть кнопку Інші ДК.
  3. У вікні, що відкрилося, перейдіть до підрозділу МОЗ МНН.
  4. Відмітьте відповідну категорію та натисніть Вибрати.
  5. Якщо ви хочете вказати також категорію за класифікатором АТХ, перейдіть до підрозділу МОЗ АТХ, відмітьте категорію і натисніть Вибрати.

   Тепер ви можете опублікувати закупівлю, якщо решту обов’язкових полів уже заповнено.

   

  Ця стаття вам була корисна?

  Дякуємо за відгук!
  Якщо вам бракує чогось у статті чи відео - напишіть про це, щоб ми могли покращитись.

  Коментарі (2)

  • Наталія
   29 Серпня 2019, 14:54

   А хіба, конкретна назва предмету закупівлі, не є міжнародна непатентована назва лікарського засобу (МНН)? Чому в цьому полі зазначаєте ” лікарські засоби (ацетилсалецілова кислота)? Н)?Чому в цьому полі ви зазначаєте “Лікарські засоби ( ?

   Відповісти
   • Світлана, спеціалістка з розвитку державних закупівель Zakupki.Prom.ua
    29 Серпня 2019, 17:11

    В інструкції зазначено загальний приклад при публікації закупівлі фармацевтичної продукції. Згідно Наказу “Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі” від 17.03.2016 № 454 предмет закупівлі для лікарських засобів визначається за показником третьої цифри Єдиного закупівельного словника із зазначенням у дужках міжнародної непатентованої назви лікарського засобу (далі – МНН). Зважаючи на це, в полі “конкретна назва предмету закупівлі” радимо зазначати саме конкретну назву товару , наприклад: “Кислота ацетилсаліцилова”, а МНН обирати за допомогою вкладки “МОЗ МНН” у розділі “інші ДК”

    Відповісти