• Обирайте номінантів премії Zakupki.Кращі

  Взяти участь у боротьбі за премію можуть як державні, так і комерційні компанії. У них є можливість номінувати себе або партнера, але потрібно обов’язково вказати, чому саме вони варті нагороди. Кращих оберуть за допомогою відкритого голосування. 

  Премія Zakupki.Кращі цього року пройде вже вп’яте. Традиційно бізнес та держпідприємства отримають нагороди в трьох номінаціях: “Громадський вибір”, “За результатами в системі” та “Експертний вибір”.  

  “Громадський вибір” — нагорода, якою замовники та постачальники відмічають роботу кращих, на їхній погляд, представників сфери електронних закупівель.

  Номінувати себе чи свого партнера може будь-яка державна чи комерційна компанія. Як це зробити? Перейти за посиланням та заповнити форму, де вказати, чому ви або ваш замовник чи постачальник варті нагороди. Кандидати без супровідного тексту не попадуть до списку номінантів премії.

  Заявки приймаються до 19 травня. А віддати свій голос за номінантів можна буде з 2 червня до 2 липня. 

  Минулого року премію “Громадський вибір” серед постачальників втретє виборола компанія “ФІТНЕС ТРЕЙДІНГ”. Перше місце серед державних замовників вибороло Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету міністрів України, а серед комерційних – Благодійна організація “Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя”.

  Переможців у категоріях “Експертний вибір” та “За результатами в системі”, як завжди, визначить спеціальна комісія, до якої увійшли представники торговельного майданчика-організатора премії Zakupki.Prom та фахівці моніторингового порталу DoZorro. Також цього року вперше в категорії “Експертний вибір” будуть нагороджені замовник та постачальник, які  найактивніше залишали відгуки про своїх партнерів на майданчику.

  Премія Zakupki.Кращi – відзнака, що була започаткована у 2016 році. Вона вручається замовникам та постачальникам, які використовують можливості електронних закупівель найбільш ефективно. Нагородами відзначаються учасники у трьох категоріях: “Експертний вибір”, “Найкращі результати”, “Громадський вибір”. Засновник премії – популярний торговельний майданчик Zakupki.Prom.

  DoZorro – це онлайн-платформа (портал), де будь-хто може надати зворотний зв’язок державному замовнику чи постачальнику, суспільству чи правоохоронним органам щодо проведеної процедури закупівлі, обговорити та оцінити умови конкретної закупівлі, проаналізувати закупівлі окремого замовника.

  Сподобалась стаття? Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

  Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.

  Що ще почитати з цієї теми