• Наші партнери

  Інститут електронних закупівель

  Інститут електронних закупівель проводить навчання та підвищення кваліфікації для спеціалістів тендерних комітетів та учасників торгів, юристів-практиків на підприємствах, керівників підприємств, та всіх, хто має відношення до публічних закупівель за затвердженими програмами, що відповідають сучасним вимогам методик викладання та враховують зміни до чинного законодавства у цій галузі.

  Після навчання слухачі отримують сертифікат та збірник нормативно-правових актів та методичних матеріалів. За необхідності слухачі мають змогу звернутися за консультативною допомогою до фахівців Інституту протягом року з питань, які виникають на етапах підготовки, організації та проведення процедур закупівель.

  Контакти:

  Тел.: (044) 331 61 02, (044) 733 23- 2, (097) 690 77 46

  E-mail: iez.proz@gmail.com

  Веб-сайт: www.iez.zzz.com.ua

  Faсebook: https://www.facebook.com/IEZZZ/

   

  Юридична компанія «Праве діло»

  Юридична фірма «Праве діло» є членом Торгово-промислової палати та Асоціації закупівельників України. Понад 5 років надає комплексну юридичну підтримку середньому і малому бізнесу в Україні. 

  Чим може бути корисна юридична компанія «Праве діло»

  1. На етапі «Прийом пропозицiй»:
  • Пiдготовка для участi в Закупiвлi тендерної пропозиції, що вiдповiдає вимогам Замовника.
  • Пiдготовка аргументованоi скарги до АМКУ. У разі визнання АМКУ вимог закупівлі незаконними вони будуть змінені замовником.
  • Оскарження умов закупiвлi в АМКУ.
  • Оскарження умов закупiвлi шляхом подання аргументованої вимоги замовнику. Послуга є актуальною, особливо коли чiтко простежується дискримiнацiйний змicт вимог закупiвлi. Тобто замовник прописує документацiю так, що лише обранi компанiї можуть повноцiнно взяти участь у закупiвлi, що є неприпустимим та суперечить загальним принципам та засадам проведення державних закупiвель в Українi.

  2. На етапі «Кваліфікація/прекваліфікація»:

  • Оскарження результатiв торгiв/прекваліфікації у АМКУ.
  • Пiдготовка та супроводження аргументованої скарги до АМКУ. Подання скарги дасть змогу захистити права участника у разі прийняття замовником неправомірних рішень, таких як дискваліфікація учасника чи незаконне обрання переможцем іншого учасника, також можливо оскаржити неправомірність усієї процедури, що може призвести до відміни тендера.

   

  Контакти:

  Гаряча лінія: (067) 234 33 00; (056) 790 85 48

  Веб-сайт: www.pravoedelo.com.ua

  Faсebook: https://www.facebook.com/lfpravoedelo/

  Коментарі (2)

  • Троянович Оксана
   25 Березня 2019, 14:07

   Добрий День! Ви працюэте з бюджетниками

   Відповісти
   • Микола Смирнов "Правое Дело"
    1 Червня 2020, 11:35

    Ми супроводжуємо учасників закупівель, нам неважлива їх форма власності.

    Відповісти