• Комерційні закупівлі: поради експертів. Випуск №3

  Комерційні закупівлі: поради експертів – це рубрика, у якій експерти торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua висвітлюють найбільш актуальні та важливі запитання, які виникають в комерційних закупівлях.

  У цьому випуску ви дізнаєтеся відповіді на наступні запитання:

  • Я вирішив змінити ціну/ прикріплені документи у своїй пропозиції, як це зробити?
  • Що я маю робити під час періоду кваліфікації, коли зі мною зв’яжеться замовник?
  • Коли я побачу пропозиції інших постачальників у тендері?

  1. Я вирішив змінити ціну/ прикріплені документи у своїй пропозиції, як це зробити?

  Незалежно від типу тендеру, редагувати свою пропозицію ви можете на етапі “Прийом пропозицій”. В двоетапних закупівлях на етапі прекваліфікації постачальник також має право вносити зміни до пропозиції, додавати документи або відкликати пропозицію (до того моменту, поки замовник не підтвердив вашу пропозицію).

  Частіше за все, в простих та двоетапних тендерах, після аукціону у відібраних постачальників виникає необхідність оновити свої пропозиції, завантаживши нові документи. Нагадаємо, що у вас є така можливість на етапі кваліфікації.

  👉 Оптимізуйте процеси закупівель у вашій компанії за допомогою тендерів. Дізнатися докладніше >>>

  2. Що я маю робити під час періоду кваліфікації, коли зі мною зв’яжеться замовник?

  Кваліфікація це етап, який розпочинається після аукціону чи одразу по завершенню прийому пропозицій, якщо є тільки один учасник.

  Під час кваліфікації замовник переглядає пропозиції у довільному порядку та обирає переможця, а також може відхилити пропозиції інших кандидатів. Ви отримаєте лист на електронну пошту про рішення щодо вашої пропозиції. Якщо ваша пропозиція зацікавила замовника він зв’яжеться з вами для запиту додаткової інформації чи підписання договору.

  Тривалість періоду кваліфікації залежить виключно від замовника і на це впливає багато факторів: кількість учасників, предмет закупівлі, складність технічних документів та інше.  В середньому етап кваліфікації триває від 3 до 20 днів.

  3. Коли я побачу пропозиції інших постачальників у тендері?

  На майданчику існує декілька видів процедур і не всі з них передбачають перегляд пропозицій інших учасників. Якщо процедура відкрита на етапі кваліфікації ви зможете переглянути пропозиції інших учасників.

  Зверніть увагу, що зараз у відкритих закупівлях будь-який файл можна зробити конфіденційним. Тому можливий варіант, коли назви інших компаній, які також подали пропозиції, ви зможете побачити, а от переглянути їхні документи ні.

  Якщо закупівля “Без публікації результатів” чи “За запрошенням”, то назви компаній та пропозиції учасників буде бачити лише замовник. 


  Olga-ButrinovskaАнна Ковінько, спеціалістка з комерційних закупівель торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua

   

   

   

  Підпишіться на нашу сторінку в LinkedIn, щоб слідкувати за новими корисними матеріалами на тему комерційних закупівель.

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.

  Що ще почитати з цієї теми