• Комерційні закупівлі. Досвід перших

  Фахівці топових українських компаній,що вже діджиталізували свої закупівлі, дали поради новачкам у статті для для сайту Evo.business.

   

  Все більше українських компаній приймають рішення перевести свої внутрішні процеси в цифровий формат. Один з найпопулярніших об’єктів діджиталізації – закупівлі. Оптимізувавши їх, можна заощадити не тільки кошти, а й людський ресурс. Що ж потрібно знати закупівельнику на початку роботи з електронними тендерами? Поради новачкам дали фахівці топових українських компаній, що вже діджиталізували свої закупівлі.

  Електронні закупівлі. Досвід перших

   Сабіна Григор’єва, Director of Operation Support Department Plarium

  З досвіду нашої компанії, вважаю, що головне для замовника –  максимально вивчити особливості електронних  закупівель та якісно регламентувати процеси.

  Що мається на увазі? В першу чергу, визначити перелік товару, який доцільно купувати через тендери. Наступний, але не менш важливий крок – сформулювати вимоги до цієї продукції та учасників, і потім підготувати тендерну документацію. Останній крок – чітко прописати критерії, за якими буде визначено переможця. Пам’ятайте, що у випадку необ’єктивного рішення під загрозою може опинитися репутація компанії.

   

  Економія до 25% на електронних закупівлях: Кейс компанії Sport Life

  Віктор Тарасюк, керівник відділу Фінансового контролю та обліку групи компаній Sport Life

  Для того щоб отримати правильну відповідь – потрібно поставити правильне питання. Успіх закупівлі безпосередньо пов’язаний з корректно сформульованими технічним завданням, тендерною документацією, а також критеріями оцінки переможця. Важливо, щоб останнє замовник сформулював, як мінімум, для себе.

  Але, навіть коли не все зрозуміло – не бійтеся і пробуйте! Зверніться за допомогою до менеджера площадки, він дасть відповідь на більшу частину ваших запитань, а по решті – компетентно проконсультує.

   

  Електронні закупівлі. Досвід першихПавло Царук, Procurement Manager   Kyiv School of Economics

  Потрібно швидко вчитися, щоб освоїти нові навички та інструменти. Закупівельник – вже не та професія, якою була 5 років тому. Не потрібно боятися діджиталізувати та оптимізувати процеси в своїй повсякденній роботі та професії в цілому. Без уміння оперувати новими інструментами ви втрачаєте цінність, як фахівець і ризикуєте поповнити лави запасних.

  На початку роботи з електронними закупівлями допомога менеджера не є необхідністю – інтерфейс майданчика інтуїтивно зрозумілий і будь-хто може в ньому розібратися. Але! З допомогою менеджера можна дізнатися цікаві лайфхаки про те, як проводити закупівлі ефективніше.

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.