• Комерційні торги в системі Rialto: як це було раніше та як оголошувати комерційні закупівлі тепер

  Що таке система Rialto? Яке відношення має Венеція до Rialto? Як сьогодні швидко та ефективно проводити закупівлі для потреб бізнесу? Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися відповіді на усі важливі запитання. 

  Що таке система Rialto

  Rialto – це електронна система комерційних торгів, яка була створена за тими самим принципами, що й система публічних закупівель Prozorro. Тобто, єдині правила гри для всіх, публічність, прозорий вибір переможця, чесна конкуренція.

  Система Rialto була покликана поліпшити ефективність всіх бізнес-процесів в комерційних організаціях. Вона була офіційно презентована 21 жовтня 2016 року. Засновниками системи були торговельний майданчик Zakupki.Prom.ua та інші майданчики, які мали відношення до процесу створення системи Prozorro. 

  Цікавий факт: система комерційних торгів Rialto була названа на честь першого моста у Венеції. Він є символом торгівлі та довгий час був єдиним мостом, який зв’язував мешканців Венеції по обидві сторони Гранд-каналу.  

  Як проходили торги в системі Rialto

  Працювала система Rialto аналогічно, як і Prozorro, але у сфері комерційних торгів. Була створена Центральна База Даних (ЦБД), до якої приєдналися торговельні майданчики. 

  Тендери можна було оголошувати на будь-якому майданчику, інформація про них надходила до ЦБД, звідки поширювалася на інші майданчики. Подача пропозицій в торгах також синхронізувалася через ЦБД, тобто інформація про всі тендери і всі пропозиції були доступні одночасно на всіх майданчиках. Кожен учасник торгів сам вирішував, через яку площадку працювати.

  Проте згодом виявилося, що злагоджена взаємодія усіх учасників IT-інфраструктури системи Rialto має певні технічні нюанси. Щоб забезпечити учасникам комерційних торгів максимально якісний сервіс, було вирішено скасувати Центральну Базу Даних та систему Rialto. 

  Замість цього кожен торговельний майданчик сфокусувався на створенні власних зручних можливостей для учасників комерційних торгів. 

  Як же бізнесу сьогодні швидко та ефективно купувати товари чи послуги для своїх потреб? Не хвилюйтеся, адже на майданчику Zakupki.Prom.ua є все, що вам потрібно. 

  Переваги Zakupki.Prom.ua для замовників

  Що необхідно, щоб отримати найбільш вигідну цінову пропозицію? Звісно, висока конкуренція. На майданчику Zakupki.Prom.ua понад 200 000 постачальників в базі, а середня конкуренція у комерційному тендері складає 3,5. 

  Якщо взяти популярні категорії, то, наприклад, в “Офісних меблях” 5 863 активних постачальників, “Комп’ютерна техніка” – 1 669. 

  Крім того, на Zakupki.Prom.ua у вас є можливість подивитися відгуки та рейтинг того и іншого постачальника. Це допомагає приймати більш аргументовані рішення щодо співпраці з тим чи іншим контрагентом.  

  Також майданчик надає:

  • аналітичні інструменти в особистому кабінеті; 
  • підтримку особистого менеджера при публікації закупівлі; 
  • безкоштовне навчання (онлайн-курс, вебінари, корисні статті та інструкції). 
  Переваги Zakupki.Prom.ua для постачальників

  Комерційні тендери для постачальників – це додатковий канал збуту, можливість розширити обсяг продажів та знайти нових довгострокових бізнес-партнерів.

  У комерційних торгах немає такого жорсткого регулювання, як у публічних закупівлях Prozorro. Тому для успішної участі постачальнику не потрібно занурюватися у законодавство. Усе набагато легше та простіше.    

  Наостанок. Таким чином, якщо вам необхідно провести закупівлі для потреб вашої компанії – спробуйте торговельний майданчик Zakupki.Prom.ua. За допомогою нього ви значно заощадите час на закупівлі, автоматизуєте рутинну роботу та підвищите ефективність закупівельного процесу.  

  Сподобалась стаття? Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

  Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.

  Що ще почитати з цієї теми