• Комерційні закупівлі: поради експертів. Випуск №5

  Комерційні закупівлі: поради експертів – це рубрика, у якій експерти торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua висвітлюють найбільш актуальні та важливі запитання, які виникають в комерційних закупівлях.

  Кінець року вже не за горами, а отже і час подачі річних звітів все ближче. Ми підготували відповіді на найчастіші запитання від постачальників відносно актів виконаних робіт, які формуються на майданчику.

  Які суми відображаються в актах та які списання входять до них?

  Гроші постачальника списуються з їхнього з балансу на майданчику, коли учасник подає пропозицію у закупівлю. Це відображається  в акті, у наступних випадках:

  • Закупівля отримала статус “Завершена”, “Відмінена”, “Не відбулась”;
  • Через 90 календарних днів після того, як закупівля набула статус “Кваліфікація”, “Прекваліфікація”, “Пропозиції розглянуті”.

  Тобто в кожному акті відображаються суми списань за закупівлі, які відповідають вище зазначеним параметрам. Якщо на дату формування акту, закупівля ще не отримала потрібного статусу, то вона буде включена до акту у майбутніх періодах.

  Як постачальнику самостійно перевірити, чи готовий вже акт?

  В електронному кабінеті постачальника є можливість відстежувати не лише статус виставлених рахунків та історію транзакцій, а і деталізацію актів. Для цього оберіть в головному меню пункт “Оплати та акти”  та натисніть “Акти”.

  Так ви зможете щомісяця перевіряти, які із закупівель, де ви брали участь, вже у статусі “Завершена”, “Відмінена” або “Не відбулася”. А потім звіряти, чи потрапили вони до акту за вибраний вами період. Якщо це так, то акт по закупівлі буде сформований протягом 7 робочих днів поточного місяця. 

  👉 Оптимізуйте процеси закупівель у вашій компанії за допомогою тендерів. Дізнатися докладніше >>>

  Як ви відправляєте акти?

  Ми надсилаємо акти через сервіс електронного документообігу “Вчасно”. Вкажіть у кабінеті компанії електронну пошту бухгалтерії і вам надходитимуть листи відразу, як ми завантажимо акти у “Вчасно”. 

  Для цього у вкладці “Профіль” натисніть на “Дані про компанію” і знайдіть внизу сторінки пункт “Робота з актами виконаних робіт”. Документи надаються в електронному вигляді з накладанням кваліфікованого цифрового підпису та печатки нашої компанії. 


  Olga-ButrinovskaАнна Ковінько, спеціалістка з комерційних закупівель торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua

   

   

   

  Підпишіться на нашу сторінку в LinkedIn, щоб слідкувати за новими корисними матеріалами на тему комерційних закупівель.

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.

  Що ще почитати з цієї теми