• Календар участі в закупівлях

  Щоб ефективно планувати роботу з закупівлями, користуйтесь зручним календарем на майданчику Zakupki.Prom.ua. Там відображаються усі основні дати тендерів, а гнучкі фільтри допоможуть ефективніше оцінювати об’єм роботи та розподіляти навантаження.

  Де знаходиться календар

  Щоб подивитись свої події, зайдіть в особистий кабінет на майданчику Zakupki.Prom.ua. У меню зверху натисніть на розділ з позначкою календаря.

  Що відображається в календарі

  В календарі відображаються усі важливі події з закупівель, в які ви уже подали пропозицію або додали до списку “планую участь”:

  • період уточнень;
  • прийом пропозицій;
  • оскарження умов
  • оскарження рішень
  • аукціон;
  • оскарження прекваліфікації

  Якщо закупівля призначена менеджеру, то її події також відображаються у календарі. Таку закупівлю бачить у розкладі як відповідальний менеджер, так і адміністратор компанії.

  Як маркуються події в календарі

  Прийом пропозицій відображається зеленим кольором, період уточнень – темно-зеленим, оскарження – темно-синім, аукціони – оранжевим.

  Деталі закупівлі

  Щоб переглянути деталі закупівлі, натисніть на поле з подією. На екрані з’явиться картка події, на якій відобразяться назва закупівлі з посиланням на її сторінку, код закупівлі, дати початку та кінця події, назва замовника.

  З картки події можна додати нотатку до закупівлі. Натисніть відповідну кнопку і на екрані відобразиться поле для ваших записів.

  Також через картку події можна призначити менеджера закупівлі.

  Якщо у вас на день заплановано багато подій, щоб переглянути їх усі, натисніть на позначку “Ще”. На екрані з’явиться картка дня із усіма подіями.

  Фільтри

  В календарі події можна відбирати за фільтрами, щоб ви могли ефективніше планувати роботу. Ви можете відібрати фільтри за типом події, відповідальним співробітником, замовником або компанією (якщо у вашу структуру входить декілька компаній).

  Ефективно плануйте участь у закупівлях та перемагайте разом з Zakupki.Prom.ua, адже з календарем закупівель ви не пропустите жодної важливої дати!

  Ця стаття вам була корисна?

  Дякуємо за відгук!
  Якщо вам бракує чогось у статті чи відео - напишіть про це, щоб ми могли покращитись.

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.