Loading Події

Третя церемонія нагородження кращих рітейлерів і ТРЦ України – Retail & Development Business Awards 2019

  • Ця подія пройшла.

  Асоціація рітейлерів України запрошує на третю урочисту церемонію, на якій будуть названі і нагороджені найуспішніші компанії рітейлу та девелопменту країни — Retail & Development Business Awards 2019

  Захід відбудеться 20 вересня c 19:00 до 23:30 у Києві в КВЦ Парковий (Паркова дорога, 16-А).

  Компаніям сфери рітейлу, визнаним кращими учасниками та експертами ринку, вручається нагорода «Рітейлер року» в 14-ти номінаціях, ще в 7-ти номінаціях за перемогу змагатимуться найбільші інтернет-магазини. Особливий приз вручається самій успішній людині зі сфери роздрібної торгівлі, а також (вперше в цьому році) зі сфери електронної комерції: «Персона року в рітейлі» і «Персона року в e-commerce».

  Торгові центри, визнані за результатами опитування учасників та експертів ринку кращими в одній з 8 номінацій, отримують нагороду «Кращий ТРЦ»/Shopping Centre Awards». Оцінюються і нагороджуються торгово-розважальні центри орендною площею понад 10 000 кв. м, відкриті не пізніше 01.01.19 року. Особливий приз вручається найуспішнішій людині зі сфери девелопменту торгової нерухомості: «Персона року в девелопменті».

  Серед експертного жюрі — Андрій Логвін (співзасновник та генеральний директор, Kasta), Вікторія Луценко (Генеральний директор, Ашан Рітейл Україна), Євгенія Локтіонова (Директор, UTG), Ганна Корягіна (Операційний лідер, Ceetrus Ukraine), Седрік Броссе (Генеральний директор, Леруа Мерлен Україна), Руслан Шостак (Співзасновнк та генеральний директор “РУШ” та “ОМЕГА”) та багато інших.

  Детальніше про захід за посиланням – https://rau.ua/rdba/

  Титульний партнер заходу — мережа студій одягу VOVK.

  Контакти з питань реєстрації:

  Олеся Кобцева – Client manager +38 050 313 74 53 / o.kobceva@rau.ua

  Контакти з питань партнерства:

  Юлія Кушка – Head of Business Development Department +38 067 223 07 30 / j.kushka@rau.ua

   

  Деталі

  Дата: 20 Вересня 2019
  Час: 19:00 - 23:30

  Місце проведення

  Адреса: Паркова дорога, 16-А
  Київ,Украина
  + Google Map
  Телефон: 044 594 88 88

  « Всі заходи