Завантаження Події

Підвищення кваліфікації уповноважених осіб у м. Дніпро – 2021

  • Це подія пройшло.

  Ця програма розрахована на підвищення рівня знань уповноважених осіб та тих, хто лише планує ними стати.

  Впродовж цього інтенсивного одноденного навчання ми розберемо найактуальніші теми публічного законодавства та зупинимося на тих проблемних питаннях, де замовники найчастіше припускаються помилок. А після завершення навчання кожного чекає пробне тестування для уповноважених осіб, розроблене нашими фахівцями, аби ви мали змогу не лише підготуватися до тестування від Мінекономіки, а й закріпити пройдений матеріал та оцінити реальний рівень ваших знань.

  Як проходитиме навчання

  Це стаціонарне навчання відбуватиметься в місті Дніпро в конференц-залі ReikartzHotelGroup.
  Навчання розраховане на 1 робочий день та складається з тематичних блоків, що розділені перервами на каву та обід.

  Для кого це навчання

  Навчання буде корисним: уповноваженим особам, секретарям та членам тендерних комітетів, які мають досвід роботи з публічними закупівлями; бухгалтерам, економістам або іншим фахівцям, на яких покладено додаткову роботу з публічних закупівель; керівникам замовників; головним бухгалтерам замовників.

  Ключове про навчання

  • Чергові зміни до Закону України «Про публічні закупівлі» від 07.06.2021: розбираємо нові зміни до Закону, який було підписано 07.06.2021 Головою Верховної Ради України, з’ясовуємо, що вони змінюють, на що впливають, кого стосуються та що варто врахувати під час своєї подальшої роботи.
  • Підвищення кваліфікації: вивчаємо нове, згадуємо забуте та аналізуємо найактуальніші питання закупівельної сфери. Розбираємося, де замовники найчастіше припускаються помилок.
  • Уповноважена особа. Права, можливості та функції: проаналізуємо всі можливі способи призначення уповноважених осіб, з’ясуємо різницю між трудовим договором та контрактом, розповімо, чи належить уповноважена особа до суб’єкта декларування, та розберемо, який вид заохочення можливо застосувати для уповноважених осіб.
  • Встановлення кваліфікаційних критеріїв, уникнення дискримінації: розглянемо практику моніторингу щодо встановлення кваліфікаційних критеріїв та проаналізуємо, які вимоги є дискримінаційними відповідно до практики органу оскарження.
  • Перевірка відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі: проаналізуємо, яку інформацію та документи має вимагати замовник від учасника, а яку — від переможця. Також розглянемо, що замовник має самостійно перевіряти під час проведення процедури закупівлі.
  • Розробка проєкту договору та внесення змін до істотних умов договору без порушень: на навчанні розберемо практику моніторингу та розглянемо, що має містити проєкт договору відповідно до Закону. Проаналізуємо підстави внесення змін до договору та розглянемо практичні аспекти цього питання.
  • Попередження накладання штрафів: розглянемо відповідальність замовника в публічних закупівлях та які порушення законодавства про закупівлі передбачені в прикінцевих положеннях Закону.
  • Іспит: за результатами навчання кожен учасник матиме змогу пройти пробне тестування, розроблене нашими фахівцями, аби мати змогу оцінити свій рівень, закріпити пройдений матеріал та підготуватися до тестування Уповноваженого органу.

  Про викладачів навчання

  • Наталія Лєжніна, Адвокат, лектор Академії Радник
  • Ріта Кучер, фахівчиня відділу розвитку державних закупівель майданчика Zakupki.Prom

  Програма навчання

  9:30–10:00
  Заняття 1. Розбираємо чергові зміни до Закону України «Про публічні закупівлі»

  10:00–11:00
  Заняття 2. Уповноважена особа: від теорії до практики

  11:30–12:30
  Заняття 3. Кваліфікаційні вимоги до учасника: як встановлювати

  12:30 – 13:30
  Заняття 4. Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі

  14:30 – 15:30
  Заняття 5. Договір про закупівлю: у яких випадках можливе внесення змін

  15:30 – 16:00
  Заняття 6. Відповідальність у сфері публічних закупівель

  16:00 – 16:30
  Заняття 7. Тестування уповноважених осіб

  Щоб взяти участь у навчанні, відправте заявку за посиланням. 

  Деталі

  Дата: 17 Вересня
  Час: 09:30 - 16:30

  « Всі заходи