• Електронні майданчики для проведення комерційних закупівель

  Діджиталізація змінює майже всі сфери життя. Не виключенням є і робота закупівельника. 

  Сьогодні можна значно підвищити ефективність закупівель, скоротити час на рутину, автоматизувати процеси. Це дозволяє зосередитися на найбільш важливих завданнях, а прийом та обробку даних передати штучному інтелекту. 

  Електронний майданчик – це сучасний, потужний та водночас легкий в роботі інструмент для будь-якого закупівельника. Все більше і більше українських компаній переводять закупівлі в електронний формат. Причому це стосується не тільки великого, але й середнього та малого бізнесу. 

  Отже, щоб налагодити закупівельний процес в електронному форматі, вам потрібен майданчик. Сьогодні в Україні існує досить велика кількість таких сервісів. Як вибрати саме той, що ефективно закриє ваші бізнес-потреби? На що варто звернути увагу?    

  Для вашої зручності ми зробили порівняльну таблицю можливостей Zakupki.Prom з іншими майданчиками. 

  Як відомо, чим більше учасників приїде в тендер, тим більш вигідну пропозицію може отримати закупівельник. На майданчику Zakupki.Prom.ua є велика база активних постачальників. Наприклад, у категоріях: 

  • “Офісні меблі” – 5 863 
  • “Канцелярські та господарчі товари” – 657 
  • “Комп’ютерна техніка” – 1 669

  Також при виборі майданчика варто звертати увагу на надійність технічної інфраструктури. Сервери Zakupki.Prom.ua стабільні у роботі, тож вам не доведеться хвилюватися, що в процесі оголошення закупівлі щось може піти не так. Крім того, технічні роботи проводяться у неробочий час (для більшості користувачів).

  Отже, переводьте закупівлі в електронний формат та використовуйте сучасні інструменти у роботі. Це підвищить вашу власну ефективність. Бажаємо успіхів!

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.

  Що ще почитати з цієї теми