• Допорогова закупівля: період уточнень

   

  У період уточнень учасники мають можливість звернутися з запитаннями до замовника щодо вставлених вимог в оголошеній процедурі та з вимогами щодо усунення порушень.

  Усі запитання/вимоги/відповіді зберігаються в системі та є доступними всім користувачам для перегляду незалежно від статусу закупівлі. У розділі «Питання та відповіді» публікуються запитання, які поставлені з метою деталізації інформації для формування пропозиції. У розділі «Вимоги» публікуються вимоги, що стосуються умов оголошеної закупівлі в системі, зокрема, усунення порушень.

  Запитання/вимоги Учасників публікуються без ідентифікації особи до закінчення аукціону.

  Для того, щоб надати відповідь на запитання чи вимогу:

  • перейдіть у відповідний розділ та натисніть на запитання
  • впишіть свою відповідь та натисніть кнопку «Відповісти»

  Увага! Запитання, на яке не було надано відповіді, не призупиняє проведення закупівлі в системі.

  У разі отримання вимоги необхідно протягом 3 днів розглянути її, прийняти рішення та оприлюднити таке рішення в системі з обранням статусу:

  • «Задовольнити» – якщо замовник приймає рішення, щодо задоволення вимоги
  • «Відхилити» – якщо замовник відмовляє у розгляді вимоги

  «Відхилити як недійсну» – якщо замовник взагалі не розглядає вимогу.

  Після розміщення відповіді щодо вимоги замовником, вона набуває статусу «Розглянуто замовником», ініціатор вимоги протягом 2 днів має оцінити відповідь:

  • «Задовільно» – відповідь ініціатора вимоги задовольнила, вона являється вичерпною
  • «Незадовільно» – відповідь ініціатора не задовольнила, вона набуває статусу «Звернення» та направляється на розгляд до Комісії з розгляду звернень

  Вимоги, за якими відсутні відповіді замовника, автоматично набувають статусу «Звернення» та підлягають розгляду Комісією з розгляду звернень, рішення якої має рекомендаційний характер.

  Під час періоду уточнень замовник має право вносити зміни в інформацію та документи щодо оголошеної закупівлі до початку прийому пропозицій. Для того, аби внести зміни, необхідно на сторінці оголошеної закупівлі натиснути на кнопку «Редагувати».

  Важливо! Документи, що були завантажені під час оголошення процедури закупівлі не підлягають видаленню. Зміни вносяться шляхом завантаження нової редакції документу.

  Наприклад, розглянемо внесення змін до оголошеної закупівлі, зокрема, зміни проекту договору.

  Праворуч кожного файлу відображається символ заміни документу. Натисніть на них, щоб  завантажити нову редакцію документу. Історія змін зберігається в системі, а попередньо завантажені файли можна переглянути та завантажити.

  ЧИТАТИ ДАЛІ

  Допорогова закупівля: прийом пропозицій та аукціон

  Ця стаття вам була корисна?

  Дякуємо за відгук!
  Якщо вам бракує чогось у статті чи відео - напишіть про це, щоб ми могли покращитись.

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.