• Добірка корисностей у світі закупівель #9

  У фокусі статті – визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, Рейтинг прозорості міст-2019 та зміни у зв’язку з новим Законом “Про публічні закупівлі”. 

  Як визначити очікувану вартість предмета закупівлі

  Мінекономіки дає рекомендації та роз’яснення щодо визначення очікуваної вартості предмети закупівлі. Завантажити наказ від 18.02.2020 № 275 можна за цим посиланням.

  Концепція державної політики з розвитку публічних закупівель

  Мінекономіки презентував проєкт концепції державної політики і покроковий план його реалізації. П’ять ключових завдань державної політики у сфері закупівель:

  • Професіоналізація сфери
  • Автоматизація сфери
  • Інтеграція сфери
  • Посилення контролю
  • Гармонізація законодавства

  Детальніше про це читайте за цим посиланням.

  Рейтинг прозорості міст-2019

  Трансперенсі Інтернешнл Україна оприлюднила Рейтинг прозорості міст-2019. Уперше лідерами стали одразу два міста — Дрогобич і Покров (екс-Орджонікідзе), які отримали по 79,1 бала.

   

  Нові строки публікації в Законі “Про публічні закупівлі”

  В новій редакції Закону України “Про публічні закупівлі” змінились деякі строки проведення процедури закупівлі та оприлюдення документів.

  Детальніше читайте за цим посиланням.

  Зміна неістотних умов договору, що потрібно публікувати в Prozorro

  Одне з питань, які часто виникають у Замовників, чи публікувати повідомлення про внесення змін до договору з підстави, яка не передбачена частиною 4 статті 36 Закону.

  Дізнайтеся відповідь у статті Лілії Кулик на Prozorro Інфобокс.

  Нецінові критерії: відповіді на запитання

  Додатковий фактор, який замовник може застосовувати у деяких закупівлях, а саме, що мають складний характер (закупівля консультаційних послуг, наукових досліджень, експериментів або розробок, дослідно-конструкторських робіт) – нецінові критерії оцінки.

  Ця тема викликає чимало питань. Читайте відповіді на найпоширеніші питання за цим посиланням.

  Відхилення пропозиції згідно з новою редакцією Закону “Про публічні закупівлі”

  В новій редакції Закону України “Про публічні закупівлі”, яка вступить в дію 19 квітня 2020 року стало більше підстав для відхилення тендерної пропозиції.

  Також вони розписані більш детально, тож у Замовника тепер не має виникати питань з тим, яку ж підставу для відхилення слід зазначати.

  Детальніше читайте за цим посиланням.

  Підпишіться на наші сторінки у соц. мережах, щоб не пропустити актуальні новини та корисні матеріали про закупівлі: FacebookTelegramLinkedInYouTube

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.

  Що ще почитати з цієї теми