• Добірка корисностей у світі закупівель #8

  У фокусі – головні цифри ProZorro 2019, ProZorro Market, Звіт про укладений договір. Читайте та тримайте руку на пульсі!

  Dobirka korisnostej u sviti zakupivel #8 - Zakupki Prom ua

  ProZorro в 2019: Топ-10 головних цифр

  Скільки в 2019 році склав найдорожчий тендер? В якій області було найбільше тендерів? А яка компанія подала 68 скарг в АМКУ? Дивіться найцікавіші цифри у статті на EVO Business.

  Обережно, фейк!

  На цьому тижні в інтернеті поширилась інформація, що Prozorro ввела 5% комісію на всі закупівлі. Це не відповідає дійсності! Офіційний коментар від ProZorro читайте тут.

  І знову про Звіт: відповіді на питання

  Нещодавно ми розставляли усі крапки над “і” у статті про публікацію Звіту. Але ця тема викликає такий жвавий інтерес у замовників, тому наводимо тут свіжий матеріал від ProZorro Інфобокс ))

  Мінекономіки закликає використовувати ProZorro Market

  Якщо ви державний замовник та ще не користувалися електронним каталогом ProZorro Market, то зараз саме час)) Це як звичайний інтернет-магазин, тільки для державних закупівель. З ProZorro Market вам не треба проводити тендер. Крім того, в електронному каталозі – тільки перевірені постачальники, тому це надійно.

  Більше докладніше читайте за цим посиланням.

  Чому не варто вимагати у переможця інформацію з відкритих реєстрів

  У замовників часто виникає питання, які довідки вимагати від переможця тендеру. При цьому може виникнути плутанина, що вважається інформацією з відкритих реєстрів, а що ні. Тому давайте розберімося разом із Лілією  Кулик у цій статті.

  До речі, Мінекономіки опублікував Лист “Щодо переліку відкритих державних реєстрів, доступ до яких є вільним”, щоб допомогти учасникам закупівель прояснити для себе цей нюанс.

  Роз’яснення Мінекономіки щодо розрахунку ціна на нафтопродукти та пальне

  Поради, рекомендації та формула розрахунку – дивіться у офіційному листі за цим посиланням.

  Підпишіться на наші сторінки у соц. мережах, щоб не пропустити актуальні новини та корисні матеріали про закупівлі: FacebookTelegramLinkedInYouTube

  Коментарі (1)

  • Михаил
   1 Лютого 2020, 13:09

   Автотранспорт, сельхозтехника

   Відповісти

  Що ще почитати з цієї теми