• Актуальне про Уповноважену особу. Випуск №2

  Актуальне про Уповноважену особу – це серія матеріалів, у яких експерти майданчика Zakupki.Prom відповідають на найбільш важливі та поширені запитання. 

  Чи можна попередньо ознайомитися з переліком запитань?  

  Перелік запитань для складання тестування затверджено Наказом Мінекономіки № 873-21 від 01.11.2021. Перелік складається із 210 запитань, правильна відповідь в яких підкреслена. Запитання є у відкритому доступі і їх можна використовувати при підготовці до тестування. 

  Чи буде можливість потренуватися проходити тестування? 

  Наші фахівці розробили тренажер тестування уповноважених осіб. Цей тренажер є пробним варіантом основного тесту. Завдяки йому охочі успішно пройти тестування зможуть якісно підготуватися: засвоїти великий обсяг матеріалу та зрозуміти, які теми варто повторити. Переходьте за посиланням та оцініть рівень своїх знань. 

  Чи потрібен кваліфікований електронний підпис для проходження тестування? 

  Відповідно до Порядку організації тестування уповноважених осіб обов’язково потрібно накласти кваліфікований електронний підпис перед проходженням тестування та по його завершенні. Водночас, при накладенні КЕП, система зчитує ПІБ та ідентифікаційний код особи (ІНН), що складає тест. У випадку відсутності коду ІНН, з підпису зчитуватиметься номер паспорту. 

  Сподобалась стаття? Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

  Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

  Коментарі (0)

  • На даний момент коментарів немає.

  Що ще почитати з цієї теми